INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  SPEZIA

Revanşa lui Goe » Dorin Goian a marcat pentru Spezia în victoria cu Grosseto

Articol de GSP - Publicat sambata, 06 aprilie 2013 00:00 / Actualizat sambata, 06 aprilie 2013 20:07

Dorin Goian a deschis scorul în Spezia - Grosseto 2-1.

Fundaşul naţionalei a marcat în minutul 54, primul său gol pentru Spezia în acest sezon. Goian a fost aspru criticat după meciul dezastruos făcut la Budapesta, în partida terminată la egalitate de România, 2-2 cu Ungaria.

Fundaşul central e împrumutat la Spezia de la Rangers, pînă la finalul acestui sezon.

Comeback neașteptat! Cristi Balaj semnează și va fi noul președinte al clubului din Superliga