FOTBAL  »  Superliga  »  FCSB - DINAMO 2-1

MM Stoica a spus tot! Ce s-a întâmplat cu Nedelcearu după FCSB - Dinamo

Articol de GSP - Publicat marti, 04 aprilie 2017 09:17

După meciul FCSB - Dinamo, 2-1, Mihai Stoica și Ionuț Nedelcearu au avut un schimb de replici și s-au contrat pe teren.

Managerul sportiv al celor de la FCSB a explicat dialogul pe care l-a avut cu fundașul dinamoviștilor.

"Nedelcearu a venit și mi-a spus «de ce îi provoci?». I-am zis «Da, mă, copile, dar îmi înjură copilul meci de meci». Între mine şi Nedelcearu nu a fost însă niciun conflict.

Dacă nu ştiaţi, galeria lui Dinamo are un cântec în care îmi înjură fata, meci de meci. După partidă, le-am arătat tabela. Nu am făcut altceva decât să arăt tabela", a spus MM Stoica la TV Digi Sport.

Citește și: Dialog în direct la TV între Mihai Stoica și Adi Mutu » Capitolul la care cei doi au căzut de acord după derby

Citește și:
Ferrari neagă zvonurile legate de „Luce”, modelul lor 100% electric: „Fals, ne-ar face rău!”
Noutati auto
Ferrari neagă zvonurile legate de „Luce”, modelul lor 100% electric: „Fals, ne-ar face rău!”
Dubla campioană mondială riscă eliminarea încă din grupe! Gafa care o costă enorm
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Dubla campioană mondială riscă eliminarea încă din grupe! Gafa care o costă enorm
FCSB s-a reunit la prima oră » Numele noi și 5 absențe
Superliga
FCSB s-a reunit la prima oră » Numele noi și 5 absențe
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
EXCLUSIV VIDEO Magazin închis în România cu colivă și
Profit.ro
EXCLUSIV VIDEO Magazin închis în România cu colivă și "Veșnică Pomenire". Apare acum cel mai mare magazin de tenis & padel
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial

Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani


Comentarii (7)
andyandrei2015
andyandrei2015  •  04 Aprilie 2017, 16:31
Postat de Dragos Nastase pe 04 Aprilie 2017, 11:56

Cateodata daca nu chiar mereu MM-ul e un pic cam prost. Pai te apuci sa ironizezi la un 2-1 chinuit si cu penalti neacordat ptr Dinamo cand ,Dinamo doar ce iti daduse 4 in tur si 3 in retur in Cupa Romaniei. Pai ce faci *** daca o sa iti dea Dinamo in returul din Play Off 4 goluri pe unde mai scoti camasa.

da,echipa mare fcdb asta,e pe 6 an de an,nu a luat un trofeu de 5 ani,a iesit din insolventa,cum a iesit,inca se judeca, va fi prapad la fcdb,mai vorbim,tot steaua tine steagul sus,chiar ea a fost cea mai dezavantajata in ultimii ani de fluierasi

1446025852379084
Dragos Nastase  •  04 Aprilie 2017, 11:56

Cateodata daca nu chiar mereu MM-ul e un pic cam prost. Pai te apuci sa ironizezi la un 2-1 chinuit si cu penalti neacordat ptr Dinamo cand ,Dinamo doar ce iti daduse 4 in tur si 3 in retur in Cupa Romaniei. Pai ce faci *** daca o sa iti dea Dinamo in returul din Play Off 4 goluri pe unde mai scoti camasa.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  04 Aprilie 2017, 11:14

”rolul sportului este de a permite maselor reprezentate de fani sa elibereze frustrari. ” Ei, cred ca Nistor e gelos ca nu i-a trecut lui prin cap sa spuna asa ceva. Vorba aia: DOAR DINAMO BUCURICA!

Vezi toate comentariile (7)
Comentează
Close