FOTBAL  »  Superliga  »  FCSB

Mihai Stoica a stabilit 3 mari obiective pentru noul an + O ultimă ironie pentru rivali în 2018

Articol de GSP - Publicat luni, 31 decembrie 2018 16:56

Mihai Stoica, managerul sportiv al celor de la FCSB, a numit principalele obiective ale campioanei în 2019. MM nu și-a uitat nici rivalele. 

Posesia este noul laitmotiv în tabăra celor de la FCSB. Mihai Stoica a achiesat și el la ideea lansată de patronul Gigi Becali odată cu numirea în funcția de antrenor a lui Mihai Teja. MM s-a gândit și la rivale, cărora le-a urat, pe lângă sănătate, să privească la TV meciurile roș-albaștrilor din cupele europene.

"Să uităm urgent 2018 și să avem un 2019 cu posesie, trofeu și grupe! (pentru steliști).

Pentru antisteliști, sănătate, HD, 4K", a fost mesajul transmis de Mihai Stoica pe Facebook, înaintea noului an.

Vezi și: 

Dan Petrescu s-a răzgândit » Cine e marea favorită la titlu: "E prea puternică!"

Citește și:
Se putea și mai rău! Bannerele rasiste ale dinamoviștilor interzise la derby
Superliga
Se putea și mai rău! Bannerele rasiste ale dinamoviștilor interzise la derby
Riscă Inter depunctarea în urma scandalului de corupție din Serie A? » Explicația avocatului: „Sancțiunile sunt foarte severe”
Campionate
Riscă Inter depunctarea în urma scandalului de corupție din Serie A? » Explicația avocatului: „Sancțiunile sunt foarte severe”
Imagini incredibile: Dan Alexa, repriză de box pe gazon!
Liga 3
Imagini incredibile: Dan Alexa, repriză de box pe gazon!
Jucătorul din top 10 ATP s-a despărțit după 6 ani: „Cea mai bună fostă iubită din lume”
Tenis
Jucătorul din top 10 ATP s-a despărțit după 6 ani: „Cea mai bună fostă iubită din lume”
Hidrocentrală aproape gata după...41 de ani. Hidroelectrica a primit în toamnă și acordul de mediu
Profit.ro
Hidrocentrală aproape gata după...41 de ani. Hidroelectrica a primit în toamnă și acordul de mediu
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație care poate deveni subiectul unui articol? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Ion Țiriac s-a întors din China și dezvăluie cadoul exorbitant pe care i-l face Nadiei, la 50 de ani de la Montreal: „Pe 18 iulie îi dau cheile”

Îl recunoști? Fostul număr 1 ATP, nomad în Munții Atlas: „Casa noastră - mama natură”


Comentarii (58)
lucghencea
lucghencea  •  01 Ianuarie 2019, 12:53

Se promovează prea mult in mediile de informare interlopii cu gulere albe și costume de mii și mii de euro , cu palate de milioane și milioane de euro dobândite inclusiv prin cele mai josnice căi cu putință . Spălarea imaginii prin donații nesemnificative din averile enorme ilicite ale miliardarilor de carton ai societății doar pe considerente de investiții în sport și cu o falsă și mizerabilă notorietate clădită cu rea intenție pe parcursul a 20 de ani de prezență intr-un fotbal de doi bani ca în prezent , nu e ceva în regulă . Reveniți la normalitate domnilor .

lucghencea
lucghencea  •  01 Ianuarie 2019, 12:30

Pentru Steliști toate bune și să ne vedem in Ghencea cu toții în Ghencea cu Lăcătuș și Iovan in liga 3 , iar pentru antistelistii de la F.C.Fcsb le urăm să promoveze și ei odată corect din liga 4 în liga 1 fără să mai fure locul altor cluburi . Să vadă și ei ce înseamnă să retrogradezi cu acte false un club ca STEAUA București din 2003 încoace .

aius
aius  •  01 Ianuarie 2019, 12:01
Postat de luker pe 01 Ianuarie 2019, 01:40

Ati inventat un articol in care omu sa vina sa injure. Felicitari.

Nu conteaza,ptr ei se numeste,, rating,, :)))

Vezi toate comentariile (58)
Comentează