FOTBAL  »  Superliga  »  FCSB - FC BOTOȘANI 4-1

FCSB - FC Botoșani 4-1. Toni Petrea nu îl vrea pe Laurențiu Reghecampf în Liga 1: „Dacă puneți așa problema, nu”

FCSB a învins-o pe FC Botoșani, scor 4-1, și a urcat pe primul loc în Liga 1. Toni Petrea (45 de ani) nu și-ar dori o luptă la titlul împotriva lui Laurențiu Reghecampf. +50   FOTO
FCSB a învins-o pe FC Botoșani, scor 4-1, și a urcat pe primul loc în Liga 1. Toni Petrea (45 de ani) nu și-ar dori o luptă la titlul împotriva lui Laurențiu Reghecampf.

Articol de GSP - Publicat sambata, 07 noiembrie 2020 23:25 / Actualizat duminica, 08 noiembrie 2020 00:14

FCSB a învins FC Botoșani, scor 4-1, și a urcat pe primul loc în Liga 1. Toni Petrea (45 de ani) nu și-ar dori o luptă la titlul împotriva lui Laurențiu Reghecampf.

„Am primit gol, dar a, revenit destul de repede. În repriza a doua am controlat în totalitate jocul. E o victorie importantă. Man și Tănase sunt într-o formă bună, sper să rămână cât mai mult posibil așa. Eu vreau să remarc jocul întregii echipe. Nu ne-am gândit la faptul că vom ajunge pe locul 1, dar ne doream asta. Mai important e să menținem aici. Va fi din ce în ce mai greu, fiecare meci va fi dificil. Mă bucură evoluția noastră”, a declarat Toni Petrea la Look Sport. 

Toni Petrea nu îl vrea pe Reghecampf la Craiova

Laurențiu Reghecampf este liber de contract în acest moment. CS Universitatea Craiova vrea să îl aducă pentru a fura titlul celor de la FCSB. Toni Petrea a comentat cu zâmbetul pe buze această situație: „Chiar nu am vorbit cu el. Am citit că e dorit de Craiova. Ar fi interesant un duel cu el. Nu e important ce îmi doresc eu. Dacă puneți problema cu lupta la titlu, nu, să nu vină”.

FOTO. Cele mai tari imagini din FCSB - FC Botoșani 4-1:

FOTO: Raed Krishan
FOTO: Raed Krishan
FOTO: Raed Krishan
FOTO: Raed Krishan
FOTO: Raed Krishan
+45 FOTO

Citește și alte știri despre FCSB și FC Botoșani:

VIDEO+FOTO Sergiu Buș, ratare incredibilă în FCSB - FC Botoșani » Man l-a salvat pe respingere

VIDEO Florin Tănase, eurogol pe „Arena Națională”! Lui MM nu i-a venit să creadă

Citește și:
MM Stoica, anunț despre transferuri » Ce mutări țintește campioana: „Jucător U21 nu mai vine pentru că s-a răzgândit Gigi”
Superliga
MM Stoica, anunț despre transferuri » Ce mutări țintește campioana: „Jucător U21 nu mai vine pentru că s-a răzgândit Gigi”
Execuție în stil mafiot, chiar pe terenul de fotbal » Trei oameni împușcați mortal! Atenție, imagini cu puternic impact emoțional
Campionate
Execuție în stil mafiot, chiar pe terenul de fotbal » Trei oameni împușcați mortal! Atenție, imagini cu puternic impact emoțional
Cum explică Guvernul României noile impozite auto » De ce taxele pentru autoturismele hibrid sunt și de zece ori mai mari
Noutati auto
Cum explică Guvernul României noile impozite auto » De ce taxele pentru autoturismele hibrid sunt și de zece ori mai mari
După despărțirea de Badosa, Tsitsipas s-a cuplat cu o altă jucătoare de tenis! Primele imagini împreună
Tenis
După despărțirea de Badosa, Tsitsipas s-a cuplat cu o altă jucătoare de tenis! Primele imagini împreună
VIDEO
Profit.ro
VIDEO "Trenul cu care facem cruce" - imagini dintr-un tren modernizat cu vagon restaurant
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

„Orașul are și alte nevoi...” » Primarul din Botoșani a reacționat după dezvăluirile de pe GSP: „Mi-au cerut un milion de lei”

Sabalenka are echipament nou pentru Australian Open » Fosta ei rivală a făcut topul costumelor din tenisul feminin: Sorana Cîrstea e pe podium!


Comentarii (12)
180761176859242
Traian Pavelescu  •  08 Noiembrie 2020, 11:45

Steaua joaca fotbal in sfârșit după ceva timp de bâlbâiala! Dar o echipa mare, doua Cupe europene și cei mai mulți suporteri (52%) revine mereu in fata! Asta este Steaua, in niciun caz racanii amatori din cazarma sovietica!

dobrinibamus
dobrinibamus  •  08 Noiembrie 2020, 11:22

Faceti loc ... faceti loc ... Steaua e pe primul loc !!

steauaeuna
steauaeuna  •  08 Noiembrie 2020, 09:52
Postat de pe 08 Noiembrie 2020, 09:05

Locul vostru este de fapt in B!! Blatisti nenorociti cooperatisti...

Omul a vorbit frumos, decent, nenorocitule frustrat...FORTA STEAUA. ADEVARATA STEAUA...

Vezi toate comentariile (12)
Comentează