Articol de Ovidiu Minea - Publicat vineri, 11 aprilie 2008 00:00
Ionuţ Popa, a anunţat că de Paşte va face un cadou jucătorilor din comuna în care a crescut, Pesac, a cărei echipă, Şoimii, joacă în divizia D. “Am strîns un sac de ghete purtate dar bune, pe care le voi da jucătorilor de acolo pe care sper ca într-o zi să-i antrenez. Atunci, voi schimba şi numele echipei în Steaua!” a spus antrenorul Politehnicii Iaşi.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!