FOTBAL  »  AMICALE  »  DINAMO - ŞAHTIOR

Fanii "cîinilor", dezamăgiţi de evoluţia echipei în prima repriză » Ţucudean a fost provocat de un suporter!

Articol de - Publicat sambata, 07 septembrie 2013 00:00 / Actualizat sambata, 07 septembrie 2013 19:49

George Ţucudean a fost ţinta unui fan de la tribuna I a stadionului din Ştefan cel Mare.

În timp ce se îndrepta spre vestiare, la pauza meciului Dinamo - Şahtior, atacantul dinamovist a fost înjurat de un suporter. Ţucudean n-a ripostat, însă fanul supărat a primit apostrofări din partea celorlalţi spectatori.

Dezamăgiţi de evoluţia favoriţilor, mai mulţi suporteri prezenţi în tribune au ales să plece şi să asiste la meciul de handbal Dinamo - Veszprem, partidă organizată în memoria lui Marian Cozma, care se desfăşoară la sala Dinamo.

Comeback neașteptat! Cristi Balaj semnează și va fi noul președinte al clubului din Superliga