O mizerie de echipa...

reddogsv
reddogsv  •  06 Februarie 2015, 10:33
Postat de calinescu_ pe 06 Februarie 2015, 08:56

CUM DRACU SA NU PRIMESTI 4 INTR-O REPRIZA CAND JOCI LA INCHIDERE CU CRISTESCU SI ELTAHAD ???? CEI DOI NU AU CE CAUTA LA DINAMO ....!!! BARBOIANU (FOSTUL CAPITAN ...!!!!!) E SI EL UN LOSER ABSOLUT , LA FEL CA STELIANO FILIP SI C MATEI ....!!!! DACA DOREAM PERFORMANTA IL LUAM PE GABY MURESAN SI N'DOYE DE LA TG MURES SI NU MAI LUAM PE :HENRIQUE , CRISTESCU , ELTAHAD SI GRIGORE .....!!!! CAT NE COSTAU CEI DOI SI CAT NE COSTA CEI PATRU ????????? MANAGEMENT FALIMENTAR ...!!!!

Si pe cine propui tu la mijloc in locul celor 2? Iti reamintesc ca fiind data starea financiara de cacao, transferi doar jucatori liberi de contract! Eu l-as fi vrut pe N2 inca de acum dar trebuiau sa dea bani pe el, asa ca vine din vara, probabil! Dupa ce iesim in insolventa putem emite pretentii!

calinescu_
calinescu_  •  06 Februarie 2015, 08:56

reddogsv
reddogsv  •  06 Februarie 2015, 08:29
Postat de reddogsv pe 06 Februarie 2015, 08:26

Umilinta? Care? 4-2, e un scor cu doar o diferenta de 2 goluri. Toate articolele la adresa lui Dinamo sunt negative din cap pana in picioare! Ori faci 0-1 ori 1-7 e acelasi lucru. Ieri dupa 0-1 scriati ca ,,ceva nu merge''. E adevarat ca doar dupa prima repriza cu lesii, când au luat 3 goluri in 30 min puteai sa scrii ceva de genul. Dar repriza a II a când am marcat un gol si nu am mai primit niciunul, asta nu e tot ,,umilinta''? Nu uitati ca Dinamo a transferat o echipa intreaga in iarna asta si nu au apucat sa joace toti impreuna macar o repriza! Nu caut scuze dar macar in amicale sa fiti putini mai obiectivi, ca in campionat aveti pe cine sa pupati in kur!

iar 3 titulari sunt plecati la lotul nationalei!