AMICALE    •   

DINAMO - BARCELONA

Oficialii Barcelonei dau OK-ul: "Am inspectat totul. Naţional Arena este un stadion frumos!"

 
10 Iulie 2012 18:25
 

Trei oficiali ai Barcelonei au venit astăzi în Bucureşti pentru a inspecta atît stadionul, cît şi traseul sau hotelul la care echipa va fi cazată pe durata şederii în Bucureşti.

”Noi asta facem mereu, mergem în vizită acolo unde se ţin meciurile amicale ca să ne asigurăm că stadioanele dispun de toate facilităţile de care echipa are nevoie. Această arenă a găzduit finala Europa League acum ceva timp şi este frumoasă”, a spus unul dintre oficiali, Stephen Dawson pentru Dolce Sport.

Organizatorul acestui eveniment, Adrian Thiess spune că mai sînt cîteva detalii de pus la punct, iar unul dintre oficialii Barcelonei nu crede că vor fi probleme cu securitatea, mai ales că este vorba despre o partidă amicală.

Sîntem în desfăşurare cu tot ceea ce ţine de logistică, de desfăşurarea partidei, toată echipa. Am început de dimineaţă, cu cei de la Barcelona şi Sport Five, inspecţia în ceea ce priveşte partea de hoteluri şi traseu”, a completat Adrian Thiess, organizatorul evenimentului de la Bucureşti.

Autorităţile se vor ocupa de securitatea echipei. Este un meci amical şi nu vor fi măsuri speciale”, a mai spus Dawson.

 
Comentarii (95)
wollt..  (4682 comentarii)
Boiere nu conteaza ... invidia este mare ..
cfr si dinamo joaca pentru un trofeu .. (asa fara valoare cum spun ei )
eu zic sa iei tricoul de dinamovist pe tine in ziua meciului si sa ne bucuram de o partida cu miza ....
__________________
11 Iulie 2012, 01:29   •   Comenteaza
emmanuelgodfroid  (291 comentarii)
Postat de sundance_nr_one pe 11 Iulie 2012, 00:55
Păi cind măsa iese in gradină se cutremură tot satul ..))
Cum zicea Piturca,poarta ilegal 300 de kg de *** in ea
11 Iulie 2012, 01:00   •   Comenteaza
emmanuelgodfroid  (291 comentarii)
Postat de xstream pe 11 Iulie 2012, 00:50
aaron rodgers :D
Mi-au sters astia comentariul,cred ca lucreaza masa la gsp
11 Iulie 2012, 00:59   •   Comenteaza
sundance_nr_one  (7265 comentarii)
Postat de emmanuelgodfroid pe 11 Iulie 2012, 00:54
Iti dai seama cum tropaie cu picioarele alea de elefant
Păi cind măsa iese in gradină se cutremură tot satul ..))
11 Iulie 2012, 00:55   •   Comenteaza
emmanuelgodfroid  (291 comentarii)
Postat de sundance_nr_one pe 11 Iulie 2012, 00:49
Un fel de ” șase vine măsa ” !! Apoi viteză la greu ...
Iti dai seama cum tropaie cu picioarele alea de elefant
11 Iulie 2012, 00:54   •   Comenteaza
Comentează
Număr de caractere rămase: 700
 

Ce fac milionarii cu insulele părăsite pe care le cumpără? Ce fac milionarii cu insulele părăsite pe care le cumpără?
Insulele parasite sunt o atracție pentru milionarii excentrici, dispuși sa investeasca mult pentru a-și face o noua casa sau o noua afacere. Aceștia sunt dispuși sa plateasca sute de mii de euro [...]

Alte Stiri

Un serviciu oferit de
Afacere la cheie - Pariuri Sportive in Franciza
Reteaua noastra de agentii proprii sau in colaborare este in continua dezvoltare acest lucru confirmand inca o data intentia noastra de a deveni una din cea mai importanta casa de pariuri din ...
Sibiu/Sibiu - pret 1,00 RON
Transport nisip balast gunoi moloz 0763.19.58.58
• -Nisip (0-4m) • - Margaritar (4-8mm) • - Pietris (8-16mm • - Piatra mare (16-31mm) • - Refuz de ciur (25-63mm) • - Balast (0-40 mm) • - Pamant vegetal
Bucuresti/Bucuresti - pret 1,00 RON
HOSTEL BYZANTHIN
HOSTEL NOU (situat in centru) INCHIRIEM DORMITOR-FETE la un pret convenabil (toate cheltuielile de intretinere incluse). www.hostel-byzanthin.ro; byzanthin@yahoo.com
Bucuresti/Bucuresti - pret 400,00 RON
MAsina de tencuitPFT-G4 noua complet utilata
Masina de tencuit PFT-G4 nefolosita, complet utilata, mai multe relatii la 0724577651
Dolj/Craiova - pret 4.000,00 EUR
Anvelope Iarna M+S Semperit 100 RON negociabil
Anvelope Iarna M+S Semperit Fabricate Germania - 4 bucati Al doilea sezon Livrare personala Bucuresti, Fan Courier national. 100 RON negociabil
Bucuresti/Bucuresti - pret 100,00 RON
Taguri: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
 
Autori: A B C D E F G I J L M O R S T V