FOTBAL  »  AMICALE  »  STEAUA - LUDOGOREŢ

Scandal monstru la amicalul Stelei: "Nea Vali Argăseală îmi spune că se transmite meciul pe GSP!" » "Spionul", prins şi pedepsit :D

Articol de GSP - Publicat marti, 01 iulie 2014 00:00 / Actualizat miercuri, 02 iulie 2014 08:53

Amicalul Stelei cu Ludogoreţ n-a fost transmis de nici o televiziune din România, dar fanii roş-albaştrilor au putut urmări prima repriză în format liveVIDEO, ceea ce a creat un mare scandal.
Un site a transmis partida, filmată de pe marginea terenului de un cameraman care nu avea acceptul celor două echipe. Cum linkul cu site-ul care transmitea clandestin partida a fost postat pe GSP, oficialii Stelei au fost alertaţi imediat.

Cătălin Făinişi, ofiţelul de presă al roş-albaştrilor, a fost anunţat de situaţie de preşedintele Valeriu Argăseală. "Nea Vali îmi spune că se transmite meciul pe GSP", a fost auzit Făinişi spunînd pe timpul primei reprize.

Pînă la pauză, ca într-un roman de Agatha Christie, steliştii au găsit vinovatul. L-au depistat pe cel care filma de pe margine şi l-au dat afară din stadion. :)

"Gata, get out, get out! Ce e aici? Nu se poate aşa ceva", plus mai multe înjurături care nu pot fi reproduse s-au auzit cu doar cîteva secunde înainte să se închidă camera.

Transferul la FCSB a fost confirmat la miezul nopții! A făcut anunțul categoric: „A plecat”
A rămas fără permis după meciul Generației de Aur: „Vă dați seama cât de beat eram?” » Ce alcoolemie a avut
Nationala
Primul transfer pregătit de Neil Lennon la Rapid » Presa din Scoția a făcut anunțul: este mijlocaș central și evoluează în Anglia

La fel ca Ionel Ganea! Un nou fotbalist de legendă a reacționat dur după ce nu a fost invitat la meciul de adio: „Eu am construit această Generație de Aur! ”

O imagine postată de Jose Mourinho din vestiarul Arenei Naționale a devenit virală în Italia: „Unicul pe care îl iubesc”