unico_biancorossi  •  22 Iulie 2014, 01:28
Postat de dinamo..mania pe 21 Iulie 2014, 23:37

Un salariu de 5000 la Rus mi se parea rezonabil dar..........

drum bun, Tibie...

unico_biancorossi  •  22 Iulie 2014, 01:26
Postat de tiberiu33 pe 22 Iulie 2014, 01:13

cand jucam cu steaua mai baga inca 4 atacanti :)))) in locul la fundasi ..si atacam 90 de minute :)))))) ..atacuri in valuri ..ne pishammmmmmmmm pe ei :))))))))

desi vorbeste corect, e antrenor fricos. inca e temator. ii mai trebuie ceva experienta, e prea crud.

tiberiu33
tiberiu33  •  22 Iulie 2014, 01:13
Postat de vi.veri.veniversum.vivus.vici pe 21 Iulie 2014, 23:44

De la mijloc in sus echipa sta bine,ganditi-va ca astazi nu a fost nici Matei. Cu Matei,Rotariu,Lazar,Gavrila,Boubacar,Elton,Serban,Bilinski,Lemac,Buia putem acoperi foarte,foarte bine terenul din fata fundasilor in diferite combinatii.Problema e in defensiva.Nu avem portar si nu avem fundasi centrali deloc. Fundas dreapta o sa faca treaba Fai dupa ce-si intra in mana iar pe stanga Filip joaca foarte bine,din ce am inteles revine in 2 saptamani dupa accidentarea din cantonament plus ca s-a vazut si astazi ca Grecu il poate acoperi bine. Daca luam 1 fundas de pe la juniori care sa arate ceva si un portar mai de Doamne ajuta e posibil sa luam una din cele 2 cupe si sa terminam in primele 6.

unico_biancorossi  •  22 Iulie 2014, 01:06

pe matei il cam poti scoate din calcul. e cu un picior out. da, de la mijloc in sus exista solutii bune si chiar foarte bune pe unele posturi. nu exista inca minim 2 atacanti si inca vreo 2 stoperi. durimel a fost catastrofa tot meciul. cu 2 exceptii, unde a fost salvator.

unico_biancorossi  •  22 Iulie 2014, 01:04

"Sînt mulţumit. Am întîlnit astăzi o echipă care ne-a pus probleme în prima repriză. Am jucat şi pe gazon sintetic, dar nu aş vrea să ne găsim scuze. Sînt bucuros că am întors rezultatul. A fost o partida foarte frumoasă, cu doi jucători în zi de graţie, Lazăr şi Rotariu. Sper ca Valentin să continue evoluţiile bune", a declarat Flavius Stoican. "Conducerea a hotărît să renunţe la ei din cauza salariilor. Normal că ar fi fost mai bine să-i am la echipă, dar asta e, menirea unui antrenor e să facă o echipă, nu să plîngă după un jucător sau altul", a mai precizat antrenorul "cîinilor". __ declaratii principial corecte, concludente, pertinente si decente.

tiberiu33
tiberiu33  •  22 Iulie 2014, 00:39

Apararea si portarul la dinamo ...este de '' NATIONALA '' ..cred ca este cea mai slaba aparare din istoria clubului ...prima repriza a fost un chin ...norocul lui dinamo a fost la 11 cand coafatul ala din atacul chajnei ...nu stia unde este poarta ...se ratacise prin carelul lui dinamo ..precum valahul in centrul vechi ..

vi.veri.veniversum.vivus.vici
vi.veri.veniversum.vivus.vici  •  21 Iulie 2014, 23:44

ulita_magheru
ulita_magheru  •  21 Iulie 2014, 23:40

Pai daaaa ma Stoicaneee ca tu esti croitorasul cel viteaz ..sa vezi prin etapa a 2-3 a cand o sa se accodenteze unul altul sau o sa ia rosu ..ce ai sa urli la luna... Te a dresat bine anghe LACHE !