bdicom  •  22 Septembrie 2010, 22:27

caini (in)dopati

alenb
alenb  •  22 Septembrie 2010, 22:27

imi amintesc ca tipa odata mititelu inainte de un meci dinamo- craiova, terorizat de idea ca ar putea fi delegat draganescu. Pana la urma l-au delegat pe augustus constantin dar mititelu de ceea ce ia fost frica n-a scapat. Ala a "uitat" un penalty clar pt craiova si dinamo a castigat cu 2-1 :))Oricum ceahlaul ia luat lejer pe panaramele astea ca puteau sa-i bata si asa daca vroiau

sundancekid
sundancekid  •  22 Septembrie 2010, 22:26

Pacat ca nu v-au dat aia foc la tot stadionul ala de kkat ! Toti navetistii din bucuresti..toti tzzarani samintari si cu fete de eskimos sunt stelisti...ftv-an gura de b..oriti de negrii indienii capitalei...carutasi ! sticleee boracneee vindeeeeeeeeeeeeem

rippersash
rippersash  •  22 Septembrie 2010, 22:25
Postat de sundancekid pe 22 Septembrie 2010, 22:19

RIIPER: CIND MAI VAZUT TU PE MINE SA INTRU LA VOI SA VA INJUR SAU SA VA JIGNESC ! Nu inghit jignirile voastre !...doar oltenii, rapidistii..etc..sa comenteze nu oile !

asa si daca unii injura tu te cobori la nivelul lor?? Si la noi intra tampitit si injura. Unii le dau apa a moara altii nu.Nu trebuie sa te cobori la nivelul alora

biiii
biiii  •  22 Septembrie 2010, 22:25

@sundancekid: daca ai avea minte, nu ai baga in seama. Stii vorba aia: desteptul cedeaza!

redsef2005
redsef2005  •  22 Septembrie 2010, 22:25

Catre toate gunoaiele de stelisti si altii ca ei: cand Dinamo e furata pe fata in campionat si are cu 5 puncte mai putin decat merita, mai aveti nesimtirea sa vorbiti ca e avantajata de arbitri??? Cere bun simt si ratiune de la stelisti sau zapada in Sahara, ca tot aia e... Hoti ati fost, hoti ati ramas, nesimtiti ati fost, sunteti si veti fi in vecii vecilor! Scursorile Romaniei, prosti de dati in gropi si nemernici fara obraz, asta sunteti si nimic altceva!

sundancekid
sundancekid  •  22 Septembrie 2010, 22:23
Postat de maryan_ro83 pe 22 Septembrie 2010, 22:20

Ce inseamna asta? GOL ANULAT PENTRU CEAHLAUL.. CARTONAS ROSU IN PRIMA REPRIZA PENTRU CEAHLAUL.. 2 PENALTY-URI.. Bravo, Dinamo! De ce UEFA nu ii lasa sa joace cu arbitru asta in Europa? Dinamo avea nevoie de el la Split!

Da-te ma in m.mtii cu steaua mtii...ftti steaua mtii cu tzzaranii mtii !

maryan_ro83
maryan_ro83  •  22 Septembrie 2010, 22:20

had3s89
had3s89  •  22 Septembrie 2010, 22:20
Postat de alenb pe 22 Septembrie 2010, 22:20

blat ordinar. daca nu se dadea ceahlaul la o parte nu invingea dinamo nici cu 20 de draganesti. Si in primavara i-au lasat pe dinamo sa ia un punct in stefan celm mare ca a plans borcea la pauza in fata lui pinalty stefan.