Foarte bine, prt. ca cu Marius Avram la centru "STEAUA" nu avrea nici o sansa. Alta pacoste este Augustus Constantin din fericire prt. "STEAUA" este suspendat pana la sfarsitul turului. Milioane de inimi, 2 culori, o singura iubire: STEAUA Bucuresti.

v_geani
v_geani  •  08 Noiembrie 2010, 17:52

ockiu
ockiu  •  08 Noiembrie 2010, 15:39

a gresit grav tot meciul si nu e primul meci in care greseste grav. dupa mine acest limbric numit abuziv arbitru - o sa-si ia bataie de la PUBLICUL care vine la stadion - nici nu conteaza de la cine - cred ca din ambele parti. p.s. la canu nu se impunea ROSU

claustrofobus
claustrofobus  •  08 Noiembrie 2010, 14:51

eu nu stiu ce a gresit avram asa grav sincer. la penaltyul refuzat lui poli in minutul 7 de vina a fost tusierul in primul rand. la al doilea a fost clar de rosu la canu. a aratat dupa 3 minute cartonasul pt. ca erau aia calare pe el si il atacau tocmai pt. ca ii spusese lui canu ca va fi eliminat iar canu ii spunea ca era si balace si ca nu era el ultimul aparator. iar la wesley e acoperit la limita de regulament ca la iertat de al doilea galben. nu iubesc arbitrii dar adevarul sa primeze

doru5
doru5  •  08 Noiembrie 2010, 14:32

nenorocitu ala a stricat deja o gramada de meciuri. Altul ar fi fost suspendat 2-3 luni , dar se pare ca unii sant mai egali decat altii!!!! Nu se poate sa nu fie suspendat dupa ce a facut praf marele derby apoi a fusrt 2 puncte Tg-muresului la Ploiesti si acum a mai facut praf un meci. Frf nu are nici o scuza , isi bate joc de fotbalul romanesc lasand nepotismul si interesele unora sa conduca arbitrajul romanesc!!!! opriti piticul cat timp se mai poate face ceva pentru fotbal!

grasu85
grasu85  •  08 Noiembrie 2010, 13:45

Vine Augustus. FZR!!!

petschovschi
petschovschi  •  08 Noiembrie 2010, 13:44

Lasati-l pe Avram sa arbitreze toate derbyutile. El e cel mai bun, cel mai frumos, cel mai inalt...

star01
star01  •  08 Noiembrie 2010, 13:23

Lasand gluma la o parte sa speram ca ACELA CARE VA ARBITRA VA FACE CAT MAI PUTINE GRESELE SI SA CASTIGE CEI MAI BUNI!