Postat de inginerul. pe 31 Octombrie 2014, 09:16

icostin66
icostin66  •  31 Octombrie 2014, 12:50
Postat de lukducu pe 31 Octombrie 2014, 08:49

Vreau pe Tg Mures cu Steaua iar CFR-ului pe Mioveni.

Da, ar fi super un ASA - Steaua ....:):):):) Alt arbitru, alt ''axente'', si muresenii castiga cu 3-0...:):):):)

eugenman
eugenman  •  31 Octombrie 2014, 11:15

Cand are loc tragerea la sorti?

zidane92
zidane92  •  31 Octombrie 2014, 10:32

Mioveniul iese sigur si daca pica cu Pandurii ,deja nu o sa mai fie aceeasi emulatie la ei la echipa,au facut destule,au sacii in caruta! Steaua,Petrolul,CFR si ASA sunt echipele care trebuie sa ramana in semifinale!

inginerul.
inginerul.  •  31 Octombrie 2014, 09:16
Postat de tazdevil pe 29 Octombrie 2014, 17:48

Tg Mures e "orasul florilor"-un oras foarte frumos si unde ai ce face......

gintonic
gintonic  •  31 Octombrie 2014, 08:54

daca ajungi in sferturi, de ce se mai tine cont de urnele valorice??.... de ce sa mai favorizezi echipele mari sa nu se intalneasca intre ele inca din faza asta avansata???... halal gandire a competitiei!... asadar mioveniul dupa ce a scos astra si dinamo, trebuie musai sa intalneasca inca o nuca tare desi a ajuns in sferturi!!... Rusine!!

lukducu
lukducu  •  31 Octombrie 2014, 08:49

magura
magura  •  31 Octombrie 2014, 08:47

Eu nu gasesc rostul urnelor. Mai bine se extragea dint-o singura urna, cate doua echipe, cu prima echipa extrasa ca si gazda si gata!!!

stelistulbrasov
stelistulbrasov  •  31 Octombrie 2014, 08:20
Postat de nebraska pe 31 Octombrie 2014, 03:02

Ce prostalau! Penalty-ul se putea rata bovinule,iar la cate ocazii a avut muresul 4-0 nu era mult....sper si eu sa cadem impreuna sa va mai radem o data.

Acum imi dau seama,nu esti internat la Balaceanca,ci la Clinici in Mures....

laurentyu1964
laurentyu1964  •  31 Octombrie 2014, 07:43

daca era eliminat muresan si sepsi nu mai aveati 4 ocazii, aveati 4 goluri primite NESIMTITILOR , Nu imi pasa de cele trei puncte pierdute ,Steaua va mai pierde meciuri pana la sfirsitul campionatului, ma deranjeaza maniera de criminal a lui muresan si n"doye plus stilul de arbitraj a lui istvan kovacs cel mai NENOROCIT arbitru