Comentarii (32)
 •  16 Aprilie 2010, 10:21

bravo vaslui bravo protv ca aveti grafica la meciuri :echipe scorul minutul bravo!!! .v-am scris " n" mesaje ,afisati o grafica la meciuri ca va pierdeti audienta si asa putina

fule.adrian
fule.adrian  •  16 Aprilie 2010, 10:15

mai am un singur vis daca nu va lua dinamo camionatul ceea ce este foarte posibil din pacate mi-as dori ca Vasluiul sa fie noa campioana.

anormal
anormal  •  16 Aprilie 2010, 10:12
Postat de pe 16 Aprilie 2010, 03:57

anti moldoveni anti padurari anti caini militari si tiganil....

si eu sunt anti prosti ! :)

•  16 Aprilie 2010, 10:00
Postat de pe 16 Aprilie 2010, 08:56

MULTUMESC VASLUI.TI-AI APARAT CORECT SANSELE IN FATA BLATISTILOR CAMPIONATULUI DE LA BRASOV,NE-AI SCUTIT DE RUSINEA DE A FI REPREZENTATI IN EUROPA L. DE ALDE MAFIOTUL DE VAMA SI "CAPRELE"LUI."PASA" CU PIEPTUL A TIG. DE COMAN CATRE PLESAN RAMANE ANTOLOGICA.

Ce va ramane antologic este comentariul tau.

•  16 Aprilie 2010, 09:49

felicitari pentru victorie si pentru calificare ,am venit acasa sa vad meciul cu AEK ,mi sa parut ca sa lungit drumul dintre atena si salonic dupa infrangerea cu 3-0 ,dar cu siguranta voi veni si la iasi sa vad cum ia primul trofeu,HAI VASLUI

fule.adrian
fule.adrian  •  16 Aprilie 2010, 09:43

UN joc frumos cu goluri 1 si1,sper sa castige vasluiul finala pt.ca,chiar merita,joaca curat si pe bune.Respect Vaslui.

•  16 Aprilie 2010, 08:56

•  16 Aprilie 2010, 08:24

domnii de la grafica gsp tv-ului sper ca ati vazut si voi transmisiunea pro tv-uli, simplu echipele ,minutul si SCORUL. SA NU MAI SPUN DE LIPSA BENZII DE SMS-URI(unica in lume) inventata de o minte "geniala" de pe la gsp tv

•  16 Aprilie 2010, 03:57

•  16 Aprilie 2010, 02:54

Un meci peste asteptari al Vasluiului! Trebuie sa tinem cont de faptul ca ei au vreo 7 accidentati, dintre care vreo 5 ar juca titulari indiscutabil! Au prins o zi buna! Sa traga tare pentru finala! E un obiectiv realist si realizabil! Cupa Romaniei ar fi un trofeu MARE pentru Vaslui! O performanta uriasa! Si nu ma joc cu vorbele! Echipa asta are doar 8 ani! Unii abia invata tabla inmultirii la 8 ani! Vasluiul arata "maturitate" - si rezolva ecuatii de gradul 2 ..:D