Postat de drunk_driver pe 04 Noiembrie 2012, 12:45

Penaly....!!?? Gura pacatosului adevar graeieste!! Asta sunteti voi stelemuistii.... Niste ...penaly!! Cu Belciug in frunte, care acum vrea in Parlamentul Romaniei, supa ce l-a fcaut praf si pulbere pe ala european.. Pac ! pac!@!...

drunk_driver  •  04 Noiembrie 2012, 12:45

inginerul.  •  04 Noiembrie 2012, 12:35

robotii ar trebui confectionati din piese rusesti, ar da o mai buna veridicitate ''marelui derby''

gerula666
gerula666  •  04 Noiembrie 2012, 12:27

Dinahomo (300 de spartani=150 de cupluri) este acum o echipa plina ochi cu bananieri si de mijlocul clasamentului si astfel, strica imaginea acestui derby. P.S: Cand va pregatiti de retrogradare, anul acesta ?

david127
david127  •  04 Noiembrie 2012, 12:15
Postat de the_rite pe 04 Noiembrie 2012, 12:04

"....Şi cum Steaua joacă mai bine în repriza secundă şi la roboţi, egalează chiar înainte de final, 1-1!" Pai tot turul asta, steluta crestina a beneficiat numai de meciuri in care adversarii au uitat fotbalul la pauza, in mod ciudat si "surprinzator"!??/ Robotii au refacut realitatea prin realitatea lor virtuala.... Sunt curios cum s-au manipulat valizele la pauza!! la ei plata se face in ulei de mecanisme fine!!?

,,steluta crestina a beneficiat numai de meciuri in care adversarii au uitat fotbalul la pauza" in special este adevarat la meciul cu The Blattistii CeFuRa Cluj ,oare ce-au primit CeFuRistii ? Au primit in freza,desigur !!!