Comentarii (55)
superadu
superadu  •  28 Iulie 2010, 11:53

petrutzul Doare ciobane?...ce zici..doare?...te cred...frustratule!!..stergete la gura si crează argumente !

fan90
fan90  •  28 Iulie 2010, 11:52

@superraducu: bai baiatule stai prietenas usor, ca poate ai probleme cu inima.. TU zici, vorbim de prezent, da te legi de diferite chestii cum ar fi comunistii si asa mai departe.. hai frate sa facem o medie de spectatori dupa 90 pentru steaua si pentru cfr cluj, ce zici ? sau ai iesi in pierdere ma scuzi.. In al doilea rand voi aveti 7 trofee parca.. prietenas, Venus Bucuresti are 8 si nu cred ca ai auzit de ea.. Rapid are 20 parca si a fost infintata dupa voi, cu ani buni.. Taci!Mergi pe burta

petrutzul
petrutzul  •  28 Iulie 2010, 11:51

Mai taci in p-w-l-a mea superadu , te bozgor nasol ce esti , veziti in plamanii ma-ti-i de echipa ta de unguri si jet de pe site!

superadu
superadu  •  28 Iulie 2010, 11:48

skrap, Care blaturi?..Vaslui-Stâna 0-4 sau Stăna-Poli Timis 2-1...acestea au fost blaturi?..nu prea cred...sunt ultimele 2 trofee castigate de spurcații de voi...Să nu mai vb in viata ta de blaturi !!..mizerie nenorocită !

misu_sibiu
misu_sibiu  •  28 Iulie 2010, 11:47

O intrebare la care poate vreun bozgor imi rapunde. Ziceti ca v-ati infintat in 1907, sa-mi spuneti mie cu cine jucati atunci, cu HORIA, CLOSCA SI CRISAN?Va de voi.In cluj nu exista decat o singura echipa si aceea este "U".Forza Steaua, Forza Ardealu, Forza "U"

petrutzul
petrutzul  •  28 Iulie 2010, 11:47

Ma cac pe mine de ras , uitati-va si voi ce mecla de bulangiu are 'blackdragon_16h' si el comenteaza de tarani , date-n piz-da ma-tii de copil copac , X-man ce esti !

skrap
skrap  •  28 Iulie 2010, 11:46

apropo daca ati vrut sa schimbati titlul de pe site si i-ati numarat intre timp pe oameni si v-au dat 200 schimbati si titlu din subiect si ce scrie in subiect... ca aici tot 150 au ramas.

skrap
skrap  •  28 Iulie 2010, 11:45

hai ca deja m-am plictisit stau sa ma cert cu un fan al unei echipe care are 7 trofee din 1907 pana in 2010, chiar nu are rost, daca era un fan al lui dinamoia mai ziceam,dar asa? bafta.

skrap
skrap  •  28 Iulie 2010, 11:43

superradu, se vede ca sti fotbalul romanesc cum stiu eu fotbalul bozgorilor, doar o echipa in tara? dar unde te vezi ma aici? crezi ca esti in filme? atunci erau echipele adevarate ale romaniei, nu ce e acum, chinezul timisoara,uta,u,steaua,dinamo,corvinul,rapid,craiova si multe altele. Aveti mai putine titluri decat punctele cardinale si vorbesti cu mine?

blackdragon_16h
blackdragon_16h  •  28 Iulie 2010, 11:43

Iar se umple stadionul de tarani din vaslui iasi si calarasi ... :-

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Comentează