Comentarii (20)
bestfox
bestfox  •  23 Iulie 2016, 11:52

B ate Dinamo clar, doar a avut buget de transferuri de un milion de euro, nu?

bianconerri
bianconerri  •  23 Iulie 2016, 11:50
Postat de unico_biancorossi pe 23 Iulie 2016, 11:17

pai il titularizeaza pe petre fiindca trebuie sa aiba un jucator de 11 ani pe gazon. ala oricum arata de 9 ani, nu cred ca ne luam depunctare de la FRF.) FRF chiar se gandeste sa oblige cluburile sa joace in primul 11 cu minim un junior de la grupa mijlocie, 3-5 ani. ei, aici am impresia ca nici macar Viitorul si Dinamo nu dispun de o baza serioasa de fotbalisti. Cred ca Divizia A se muta in Divizia D, cat de curand. de fapt, la ce fotbal se joaca, in C suntem de mult la nivel de cluburi.

Esti prea dur si putin nedrept. Pentru Liga 1, Dinamo are un lot aproape decent. Sa vedem cum aratam sezonul asta. Din sezonul viitor la Dinamo o sa fie salarii mari pt Liga 1 si, poate, fotbalisti mai buni. Si nu pt ca Negoita o sa le dubleze/tripleze, ci pt ca si celelalte cluburi o sa le scada. Salafii prea mari pt un fotbal de adormit pensionarii. Hai Dinamo!

dinamo100
dinamo100  •  23 Iulie 2016, 11:38

Nu prea am motive sa fiu optimist, cred ca Astra are un lot net superior.

juliusmad
juliusmad  •  23 Iulie 2016, 11:31
Postat de red_panzer pe 23 Iulie 2016, 11:21

bah.... tu esi ala din Republica Dominicana? cel care zicea ca a studiat in Romania ,dar e din Dominicana? Asta era scuza lui pt imperfectiunile gramaticale GRAVE pe care le face in scriere..:) ai prins iar glas???

Nu ai inteles intrebarea, dominicanule? Cand ol iau pe sumudica palpitatiile, cand face dinamo non-combat. Azi care sa fie?

dvd1
dvd1  •  23 Iulie 2016, 11:30

1 solist. Dinamo pierde 2-3 la 0. Anul asta Dinamo retrogradeaza 100%

red_panzer
red_panzer  •  23 Iulie 2016, 11:21
Postat de juliusmad pe 23 Iulie 2016, 11:06

Azi cine ***, dinamo sau astra?

bah.... tu esi ala din Republica Dominicana? cel care zicea ca a studiat in Romania ,dar e din Dominicana? Asta era scuza lui pt imperfectiunile gramaticale GRAVE pe care le face in scriere..:) ai prins iar glas???

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  23 Iulie 2016, 11:17

pai il titularizeaza pe petre fiindca trebuie sa aiba un jucator de 11 ani pe gazon. ala oricum arata de 9 ani, nu cred ca ne luam depunctare de la FRF.) FRF chiar se gandeste sa oblige cluburile sa joace in primul 11 cu minim un junior de la grupa mijlocie, 3-5 ani. ei, aici am impresia ca nici macar Viitorul si Dinamo nu dispun de o baza serioasa de fotbalisti. Cred ca Divizia A se muta in Divizia D, cat de curand. de fapt, la ce fotbal se joaca, in C suntem de mult la nivel de cluburi.

juliusmad
juliusmad  •  23 Iulie 2016, 11:06

Azi cine ***, dinamo sau astra?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  23 Iulie 2016, 10:58

Pai, cum sa arate Dinamo? Comic!

887888274661367
Pompiliu Bota  •  23 Iulie 2016, 10:50

Pentru stelisti surprizele aste sunt grozave !

Comentează