Comentarii (93)
disclosure
disclosure  •  12 Februarie 2016, 16:12
Postat de zecs93 pe 12 Februarie 2016, 16:11

cocalar cu nume de formatie :))))))))))))))))))

Cocalar esti tu trompeta ce esti :))))

disclosure
disclosure  •  12 Februarie 2016, 16:11
Postat de zecs93 pe 12 Februarie 2016, 16:08

Care ogramada de meciuri mah, esti miop ?? Inafara de meciu de la Ploiesti cu Petrolul, meciu de la Ovidiu cu Viitorul si unu cu Timsioara acasa ce alte rezultate viciate au fost, esti prost de bubui, dar Dinamo cand a avut penaltyuri si eliminari aiurea ?? in meciurile de infrangere cu Viitorul,CFR Cluj pe Dinamo si in meciu cu Pandurii unde am castigat tot aici pe Dinamo de au marcat atunci vali munteanu la ei in urma unui cot in figura dat de radut lui fai si nedand lui Dinamo penalty unde droppa il arunca pe filip aproape de panourile publicitare ?? Vorbesti ca proasta in targ !!! *** *** sunt la voi pe tarlaua din pitesti !!!

Proostalaule , nu mai minti , *** , vezi ca in meciul cu cfr n-ati fost furati.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zecs93
zecs93  •  12 Februarie 2016, 16:11
Postat de disclosure pe 12 Februarie 2016, 16:03

:))))))))))))))))))))))))))) Ce proostalau.

cocalar cu nume de formatie :))))))))))))))))))

zecs93
zecs93  •  12 Februarie 2016, 16:10
Postat de chronic pe 12 Februarie 2016, 16:05

d-abia astept sa fure arbitrii pt noi , sa facem blaturi sa contacteze prodanca oti jucatorii. la ce hotii fac alte echipe asta e o nimica toata.

bine ca ai recunoscut, ti-ai spalat o parte din pacate :)))

zecs93
zecs93  •  12 Februarie 2016, 16:08
Postat de chronic pe 12 Februarie 2016, 16:03

fara fluierasi erau pe 8...jucau la playout....s-a facut o mare hotie...atatea goluri neregulamentare meci dupa meci....ce inseama sa fii afiliat politic psd....psd in adn

Care ogramada de meciuri mah, esti miop ?? Inafara de meciu de la Ploiesti cu Petrolul, meciu de la Ovidiu cu Viitorul si unu cu Timsioara acasa ce alte rezultate viciate au fost, esti prost de bubui, dar Dinamo cand a avut penaltyuri si eliminari aiurea ?? in meciurile de infrangere cu Viitorul,CFR Cluj pe Dinamo si in meciu cu Pandurii unde am castigat tot aici pe Dinamo de au marcat atunci vali munteanu la ei in urma unui cot in figura dat de radut lui fai si nedand lui Dinamo penalty unde droppa il arunca pe filip aproape de panourile publicitare ?? Vorbesti ca proasta in targ !!! *** *** sunt la voi pe tarlaua din pitesti !!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

daniel_daniel00
daniel_daniel00  •  12 Februarie 2016, 16:05
Postat de zecs93 pe 12 Februarie 2016, 15:56

Pana la urma Rednic e cel mai bun antrenor care antreneaza in Romania dintre toti, are experienta atat in tara cat si in strainatate, are cele mai multe trofee dintre toti antrenorii ( 6 la numar, se specifica si in articolu asta cred) plus ca in belgia a exersat deja sistemu asta cu play-off si play-outt si chiar a castigat titlu cu standard liege termitand pe 5 inainte de playoff si la final pe 1 !!!

Un antrenor senzational care accepta 7-8.000 pe luna.Are cele mai multe trofee pt ca are vreo 10-15 ani in plus fata de altii.In Europa nu stiu daca are vreo calificare in grupele UEL, nu zic primavara sau grupele UCL.La Standard n-a castigat niciun titlu ca antrenor, poate o fi castigat ca jucator, nu stiu.Iar asta cu cunoasterea noului sistem, e o gluma.Nu se joaca cu 2 mingi, e tot fotbal...

chronic
chronic  •  12 Februarie 2016, 16:05

d-abia astept sa fure arbitrii pt noi , sa facem blaturi sa contacteze prodanca oti jucatorii. la ce hotii fac alte echipe asta e o nimica toata.

chronic
chronic  •  12 Februarie 2016, 16:04
Postat de disclosure pe 12 Februarie 2016, 16:03

:))))))))))))))))))))))))))) Ce proostalau.

si agramat :) limbaj de copil de 8 ani...si cica are 33 :)))))))))))))))

zecs93
zecs93  •  12 Februarie 2016, 16:04
Postat de el11 pe 12 Februarie 2016, 15:59

Nici despre jucatorii adusi in vara nu stiai daca urmau sa confirme sau nu , adu-ti aminte ce spuneai despre Gnohere iar acum e unul dintre favoritii dinamovistilor . Ekeng , daca se adapteaza , formeaza cu Anton un cuplu de mijlocasi centrali mult mai solid decat formau Anton si Vojnovic iar referitor la Batin , cred ca o sa ramai placut surprins .Ramniceanu s-ar putea sa ii ia fata lui Cerneauskas .

Da dar totusi un Palic a jucat prin Croatia la Dinamo Zagreb, prin Cipru la Ael Limassol, Cerniauskas juca la Vaslui si era un portar foarte bun atunci la fel si acum este, gnohere mai evoluase prin belgia dar aici am fost intradevar ironic cu el ca e un gras si ca se va lovi doar mingea de el dar uite ca nu a fost asa, si a fost un super jucator !!! Sper din tot sufletu sa convinga si astea transferati iarna asta si sper sa ne facem un lot bun si o echipa competitiva pentru la anu pentru ca atunci vom avea drept de participare in cupele europene !!!

disclosure
disclosure  •  12 Februarie 2016, 16:03
Postat de zecs93 pe 12 Februarie 2016, 15:55

Da ceausescu cum facea ?? de prelungea un meci pana in min 120 ca sa castigati voi cum sa intamplat la baia mare de a murit antrenoru nevinovat pe nume viorel mateianu, sau cum oprea nea nicu si cu fii-su meciurile daca rezultatu nu-i convenea !!!

:))))))))))))))))))))))))))) Ce proostalau.

  • 1
  • •••
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Comentează