Comentarii (93)
chronic
chronic  •  12 Februarie 2016, 16:03
Postat de blacksun_14 pe 12 Februarie 2016, 16:00

strambu nu a invins niciodata ajax sau chelsea, nu a terminat nici grupa europeana pe locul 1, nu a jucat niciodata in cl, nu a castigat niciun campionat atat de clar precum reghecampf.E doar *** a belgienilor si un antrenor mediocru in liga 1.Fara fluierasi erati sub csms iasi

fara fluierasi erau pe 8...jucau la playout....s-a facut o mare hotie...atatea goluri neregulamentare meci dupa meci....ce inseama sa fii afiliat politic psd....psd in adn

zecs93
zecs93  •  12 Februarie 2016, 16:02
Postat de blacksun_14 pe 12 Februarie 2016, 16:00

strambu nu a invins niciodata ajax sau chelsea, nu a terminat nici grupa europeana pe locul 1, nu a jucat niciodata in cl, nu a castigat niciun campionat atat de clar precum reghecampf.E doar *** a belgienilor si un antrenor mediocru in liga 1.Fara fluierasi erati sub csms iasi

da nu a invins ajax sau chelsea dar a invins echipe care erau la apogeu carierei lor gen Bayern Leverkusen,Tska Moscova, egal cu Lazio pe Olimpico, etc..... adica totusi niste echipe bune la accea vreme ( nu ca acum nu ar fi) si toate ca antrenor la Dinamo !!!

blacksun_14
blacksun_14  •  12 Februarie 2016, 16:00
Postat de zecs93 pe 12 Februarie 2016, 15:56

Pana la urma Rednic e cel mai bun antrenor care antreneaza in Romania dintre toti, are experienta atat in tara cat si in strainatate, are cele mai multe trofee dintre toti antrenorii ( 6 la numar, se specifica si in articolu asta cred) plus ca in belgia a exersat deja sistemu asta cu play-off si play-outt si chiar a castigat titlu cu standard liege termitand pe 5 inainte de playoff si la final pe 1 !!!

strambu nu a invins niciodata ajax sau chelsea, nu a terminat nici grupa europeana pe locul 1, nu a jucat niciodata in cl, nu a castigat niciun campionat atat de clar precum reghecampf.E doar *** a belgienilor si un antrenor mediocru in liga 1.Fara fluierasi erati sub csms iasi

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

el11
el11  •  12 Februarie 2016, 15:59
Postat de zecs93 pe 12 Februarie 2016, 15:46

Avem slabe sanse la titlu, avand in vedere ca in aceasta iarna nu au fost adusi Elhamed si Bunoza ci doar niste jucatori de care nu am auzit si niste promisiuni ca ekeng,batin care nu stim daca vor confirma sau nu, poate sa fie Rednic si Dumnezeu, avem slabe sanse la titlu !!! Domnu Rednic, *** parca ziceati ceva de un fundas lateral, mai vine azi sau vine intr-o joi dupa ploi ??

Nici despre jucatorii adusi in vara nu stiai daca urmau sa confirme sau nu , adu-ti aminte ce spuneai despre Gnohere iar acum e unul dintre favoritii dinamovistilor . Ekeng , daca se adapteaza , formeaza cu Anton un cuplu de mijlocasi centrali mult mai solid decat formau Anton si Vojnovic iar referitor la Batin , cred ca o sa ramai placut surprins .Ramniceanu s-ar putea sa ii ia fata lui Cerneauskas .

zecs93
zecs93  •  12 Februarie 2016, 15:56
Postat de daniel_daniel00 pe 12 Februarie 2016, 15:54

Uite ca eu o ignor pe Dinamo in lupta la titlu.Au lot sub Steaua, Astra si Pandurii,Rednic e un antrenor bun, dar a carui perioada de glorie a apus si asta se vede in rezultatele lui din ultimii 6,7 ani si foarte important, jucatorii n-au experienta castigarii trofeelor, lucru care se vede in ultimile etape dintr-un sezon...

Pana la urma Rednic e cel mai bun antrenor care antreneaza in Romania dintre toti, are experienta atat in tara cat si in strainatate, are cele mai multe trofee dintre toti antrenorii ( 6 la numar, se specifica si in articolu asta cred) plus ca in belgia a exersat deja sistemu asta cu play-off si play-outt si chiar a castigat titlu cu standard liege termitand pe 5 inainte de playoff si la final pe 1 !!!

chronic
chronic  •  12 Februarie 2016, 15:55
Postat de bakunin pe 12 Februarie 2016, 15:50

vai de viata ta, pune mina si citeste pe net ce faceau militienii inainte de '89; jucatori adversi arestati inaintea meciurilor cu dinamo, sefi ai securitatii intrind in vestiar si spunind adversarilor "Azi trebuie sa pierdeti" si cite si mai cite. Dar toate astea...de ce? ca sa vina 17 nentori tirana si *** pe voi? :)))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zecs93
zecs93  •  12 Februarie 2016, 15:55
Postat de bakunin pe 12 Februarie 2016, 15:50

vai de viata ta, pune mina si citeste pe net ce faceau militienii inainte de '89; jucatori adversi arestati inaintea meciurilor cu dinamo, sefi ai securitatii intrind in vestiar si spunind adversarilor "Azi trebuie sa pierdeti" si cite si mai cite. Dar toate astea...de ce? ca sa vina 17 nentori tirana si *** pe voi? :)))

Da ceausescu cum facea ?? de prelungea un meci pana in min 120 ca sa castigati voi cum sa intamplat la baia mare de a murit antrenoru nevinovat pe nume viorel mateianu, sau cum oprea nea nicu si cu fii-su meciurile daca rezultatu nu-i convenea !!!

1532400640404110
Viorel David  •  12 Februarie 2016, 15:54

Bai nea caisa, asta care se ocupa de commenturi, mie mi-ai cenzurat cuvantul "agricultura" (unde i-am trimis pe cei de teapa ta) si pe aici abunda de mizerii. Dormi la munca?

daniel_daniel00
daniel_daniel00  •  12 Februarie 2016, 15:54

Uite ca eu o ignor pe Dinamo in lupta la titlu.Au lot sub Steaua, Astra si Pandurii,Rednic e un antrenor bun, dar a carui perioada de glorie a apus si asta se vede in rezultatele lui din ultimii 6,7 ani si foarte important, jucatorii n-au experienta castigarii trofeelor, lucru care se vede in ultimile etape dintr-un sezon...

zecs93
zecs93  •  12 Februarie 2016, 15:53

Si ca sa ne mai amuzam un pic: https://www.youtube.com/watch?v=g7_8qbjpBck

  • 1
  • •••
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Comentează