Comentarii (22)
saviola2_8
saviola2_8  •  03 Mai 2017, 07:31
Postat de catalynn pe 03 Mai 2017, 00:45

Asa ar fi cel mai bine, Viitorul campioana! Insa tare m-as mira sa nu se dea la o parte din calea finului .....

Pai nu era mai usor sa se dea in meciul/meciurile directe, doar nu s ar da acum cand sunt aproape campioni. Oricum ne edificam dupa urmatoarea etapa. Steaua si viitorul sunt in continuare mari favorite, cfr si dinamo au nevoie de miracole.

cneius
cneius  •  03 Mai 2017, 07:32
Postat de andrei.33 pe 03 Mai 2017, 03:47

Cred ca autorul anonim al articolului ar trebui sa revada sensul verbului "a antama". Stiu ca nu mai e nevoie sa cunosti limba romana pentru a fi jurnalist, dar din cand in cand n-ar strica sa ne faceti o surpriza placuta.

Fain

bazileon
bazileon  •  03 Mai 2017, 06:49

Autorul articolului a fost el insusi antamat de mic: asta lasa urme!

vicol_vali
vicol_vali  •  03 Mai 2017, 05:13
Postat de jackies pe 03 Mai 2017, 02:33

Vad ca toti ati uitat un mic aspect, poate il ia CFR, asta insemnd ca Dinamo,Steaua si Viitoru sa nu mai faca niciun punct pana la final ( in aceste ultime 2 etape) si CFR sa castige cu Dinamo si Viitorul, atunci titlu merge in gruia, cand 3 se cearta al 3 castiga, dar tare mi-e frica ca jocurile sunt facute si Viitoru va fi campioana. Nu degeaba candideaza Hagi la sefia federatiei, arbitrii vor sa se puna bine cu noul lor sef dupa ce harry poter pe nume burleanu dispare de acolo.

Burleanu a făcut ce țipa toată lumea: arbitri străini. A adus un șef la arbitri străin, că nu-i poți plimba cu avionul la fiecare meci. V-a adus și antrenor străin, dacă îl naturaliza pe De Amorim era prea mult pentru voi. CFR nu ia titlul, o să-l ia FCSB, n-o să știm dacă o să fie cu valize. Spor!

andrei.33
andrei.33  •  03 Mai 2017, 03:47

Cred ca autorul anonim al articolului ar trebui sa revada sensul verbului "a antama". Stiu ca nu mai e nevoie sa cunosti limba romana pentru a fi jurnalist, dar din cand in cand n-ar strica sa ne faceti o surpriza placuta.

titiduru22
titiduru22  •  03 Mai 2017, 02:54
Postat de liviuemil pe 03 Mai 2017, 01:27

Ia vezi, nu esti ud????

Ia vezi , mai traiesti ???

jackies
jackies  •  03 Mai 2017, 02:33

Vad ca toti ati uitat un mic aspect, poate il ia CFR, asta insemnd ca Dinamo,Steaua si Viitoru sa nu mai faca niciun punct pana la final ( in aceste ultime 2 etape) si CFR sa castige cu Dinamo si Viitorul, atunci titlu merge in gruia, cand 3 se cearta al 3 castiga, dar tare mi-e frica ca jocurile sunt facute si Viitoru va fi campioana. Nu degeaba candideaza Hagi la sefia federatiei, arbitrii vor sa se puna bine cu noul lor sef dupa ce harry poter pe nume burleanu dispare de acolo.

dinamo_fan
dinamo_fan  •  03 Mai 2017, 02:30
Postat de liviuemil pe 03 Mai 2017, 01:27

Ia vezi, nu esti ud????

spre deosebire de tine, nu. fierbi in continuare ! :)

ropo
ropo  •  03 Mai 2017, 02:16

In mod normal trebuiau si acum la aceiasi ora.

liviuemil
liviuemil  •  03 Mai 2017, 01:27
Postat de dinamo_fan pe 03 Mai 2017, 00:46

Dinamo campioana !

Ia vezi, nu esti ud????

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează