andyandrei2015  •  05 Martie 2016, 14:15

Postat de jony1973 pe 05 Martie 2016, 13:42

Cand am insistat sa fie adus Rednic antrenor, am avut dreptate. Cand am insistat sa fie pastrat Fai si adus Elhamed, am avut dreptate. Cata nevoie aveam acum de cei doi jucatori!

Fai era rudimentar pe faza ofensiva..Bezmetic..In rest era OK

jony1973
jony1973  •  05 Martie 2016, 13:46

Calitatea echipei Steaua sta in "pregatirea fizica" influntata de administrarea in doza dubla a "energizantelor" la inceputul si la pauza meciurilor. Astfel jucatorii alearga foarte mult, fac presing in terenul adversarei in speranta ca vor recupera mingea si vor inscrie rapid primii. Deci atentie la primele 15 minute ale fiecarei reprize! De asemenea, atentie la jocul lor pe benzi unde au jucatori rapizi, mai ales in partea noastra dreapta unde lipseste Hanca si unde vor incerca dueluri unu la unu cu Hamrun!

jony1973
jony1973  •  05 Martie 2016, 13:42

reddog
reddog  •  05 Martie 2016, 13:40

Deci echipa *** platiti cu 20000 de euro pe luna nu e in stare sa bata Dinamo o echipa cu salariu mediu de 7000 cel mult... In plus fcsb are antrenor pe antrenorul mileniului iar patron pe stapinul luminii...*** CE SUNTETI

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  05 Martie 2016, 13:35
Postat de saviola2_8 pe 05 Martie 2016, 13:16

ce conteaza cine va fi pe teren, redneeck se va apara si va incerca sa obtina un egal norocos. nu excludem sa mai apara un DVD cu performanetele dinamoviste, poate cu victoria cu 3-1 de anul trecut. la neputinciosi te astepti la orice:)

CU DEDICATIE PENTRU ACELASI.. BERBEC DE PIPERA.. INDIFERENT DE REZULTAT CAINII TREBUIE SA LE RUPA PE RAU MIROSITOARE PE ACELASI SISTEM PREGATIT DE RAGAIE.. STANCIU SI VARELA TREBUIE SA.. NU JOACE CU ASTRA.. DITO

mariuss72
mariuss72  •  05 Martie 2016, 13:23

Vezi ca te da aroganta afara din casa si nu stiu de ce, mai ales daca ma uit la ultimele meciuri fara victorie. Cred ca de la regay vi se trage...