FOTBAL  »  Superliga  »  RAPID - DINAMO, AZI, 20:30, DIGISPORT ŞI LIVETEXT PE GSP.RO

30 RON, preţul unui tricou cu numele lui Sandu Neagu la magazinul oficial al Rapidului

Articol de - Publicat duminica, 02 mai 2010 00:00

La magazinul oficial al Rapidului se pot găsi tricouri inscripţionate cu numele fostei legende a Giuleştiului, Sandu Neagu, decedat în urmă cu două săptămîni.

Preţul unui tricou este 30 de lei, iar toate încasările de pe urma vînzărilor vor fi donate familiei fostei glorii, stinse din viaţă la 62 de ani.

La magazinul oficial al Rapidului se pot găsi tricouri inscripţionate cu numele fostei legende a Giuleştiului, Sandu Neagu, decedat în urmă cu două săptămîni.

Preţul unui tricou este 30 de lei, iar toate încasările de pe urma vînzărilor vor fi donate familiei fostei glorii, stinse din viaţă la 62 de ani.

FCSB se transformă total » Planul lui Becali pentru Liga Campionilor conține și „opțiunea interzisă, din umbră”

Imagini scandaloase! Zona Crepusculară la Arenele BNR, în centrul Bucureștiului » Jandarmii blochează accesul pentru un motiv incredibil: „Sunt «consensele» noastre”


Comentarii (3)
 •  04 Mai 2010, 13:47

frumos gestul! sa-i ajutam pe cei 2 copii mici ai lui Sandu Neagu! au mare nevoie! si eu voi achizitiona un tricou de la magazinul clubului;

rmns
rmns  •  02 Mai 2010, 19:12

Cum pot sa imi comand si eu un tricou?

 •  02 Mai 2010, 19:06

Imi voi cumpara si eu unul chiar daca sunt in Cehia. Acest om merita totul. O adevarata legenda a rapidului. Un rapidist adevarat care a jucat in tricoul echipei nationale! Nu-l vom uita niciodata. Prin istoria acestui om am vazut ce inseamna intr-adevar RAPID Bucuresti!

Vezi toate comentariile (3)
Comentează