FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMO

4 jucători ai lui Dinamo sînt vînați de cluburile de afară. Rednic le-a dat numele

Articol de GSP - Publicat sambata, 24 octombrie 2015 15:51

Începutul bun de sezon al "cîinilor" i-a adus pe jucătorii lui Rednic în atenția impresarilor.

Antrenorul lui Dinamo a vorbit despre fotbaliștii care pot primi oferte din străinătate.

"Au venit impresari pentru patru jucători: Matei, Anton, Fai și Rotariu. Sînt fotbaliști vechi la echipă. Și Steliano Filip a avut un sezon bun și este urmărit de ceva impresari.

Nu știu dacă vor pleca. Cred că domnul Negoiță se va gîndi la viitor. Noi începem să fim mai omogeni și să jucăm tot mai bine. Dinamo este pe un drum bun. Vom face lucruri frumoase. 

Am noroc că am jucători buni, cu caracter și modești. Nu îmi fac probleme și se respectă mult între ei", a spus Rednic la conferința de presă.

Citește și:

Stanciu, declarații șocante după România - Liechtenstein
Nationala
Stanciu, declarații șocante după România - Liechtenstein
Florinel Coman a remarcat singurul detaliu pozitiv, după ce România s-a făcut de râs cu Liechtenstein: „E cel mai important lucru”
Nationala
Florinel Coman a remarcat singurul detaliu pozitiv, după ce România s-a făcut de râs cu Liechtenstein: „E cel mai important lucru”
Prima reacție a lui Edi Iordănescu, după rușinea din România - Liechtenstein: „I-am atenționat!”
Nationala
Prima reacție a lui Edi Iordănescu, după rușinea din România - Liechtenstein: „I-am atenționat!”

Avem lista de rezervă a selecționerului României! Cele 4 nume de back-up pentru Euro 2024 + termenul pentru închiderea listei

Povestea României la primul Euro, din 1984: am lăsat Italia acasă! » Fără niciun stelist, cu cel mai tânăr selecţioner pe bancă şi debutul lui Hagi la un turneu final la doar 19 ani


Comentarii (49)
samertx
samertx  •  24 Octombrie 2015, 16:47

Am uitat să menționez formația care îți companie: Los Fecesebistos compusă din Gerulosaur la trombon, Julică zis Nebunul la tobe, Bibi 1 la acordeon și restul la ocarină, galerie de galerie, neimplicată politic că n-are voie șeful, încă, la drepturile cetățănești, le-a pierdut vreo două cincinale. :))

the.best.judge
the.best.judge  •  24 Octombrie 2015, 16:26
Postat de sorin.pch pe 24 Octombrie 2015, 16:21

acum la ora asta sunt mai putin de 1000 de omani la "marele miting" si "marii fani" ai stelei sunt aici la articolele lui diamo, vedeti-va ma prostiulor de ale voastre nu vedeti ca sunteti de rasul lumii, bine multi dintre voi nu prea iesiti voi din casa ce sa mai vb de meciuri si miting pt echipa iubita, si voi sunteti in stare sa-i acuzati pe altii, cand acum in clipa asta voi trebuia sa faceti de cea ce ne acuzati pe noi, dar sunteti mult, mult preapr0sti si situatia de fata o arata

asta pentru ca stelistii adevarati nu pot fi manipulati asa cum s-a intamplat cu galeria voastra,unica in LUME,atunci cand a participat la un congres al unui partid politic.

zecs93
zecs93  •  24 Octombrie 2015, 16:22
Postat de sorin.pch pe 24 Octombrie 2015, 16:21

acum la ora asta sunt mai putin de 1000 de omani la "marele miting" si "marii fani" ai stelei sunt aici la articolele lui diamo, vedeti-va ma prostiulor de ale voastre nu vedeti ca sunteti de rasul lumii, bine multi dintre voi nu prea iesiti voi din casa ce sa mai vb de meciuri si miting pt echipa iubita, si voi sunteti in stare sa-i acuzati pe altii, cand acum in clipa asta voi trebuia sa faceti de cea ce ne acuzati pe noi, dar sunteti mult, mult preapr0sti si situatia de fata o arata

Astea nu-si vad gunoiu din ochi dar vad paiele de grau din mana altora !!!

Vezi toate comentariile (49)
Comentează