Comentarii (9)
gymd
gymd  •  07 Noiembrie 2013, 14:47

Vom vedea in meciul cu CFR Cluj daca Stoican este un antrenor valoros, deocamdata cu o contracanditata la titlu pe nume ASTRA a luat cafteala buna, sa speram ca ii batem pe unguri si trecem pe 5 :))

14mai1948
14mai1948  •  07 Noiembrie 2013, 10:48
Postat de travk pe 07 Noiembrie 2013, 10:23

hai noroc, si voi, am inteles ca de pe 9 ati ajuns pe 7 in liga asta "slaba", dominata de Steaua...si daca acum suntem pe primu loc cand am ajucat pe 4 fronturi, cupa - campioant - UCL + nationala, in retur cand nu mai jucam in Europa si la Nationala, doar in cupa si campionat, cred ca va dam si voua knock-out-ul pe care il meritati in meciul tur, un 7-1 cam asa :)))) hai vezi acolo de echipa ta, ca aveti 4 atacanti care au marcat 1 singur gol in 12 etape din liga 1

inceputul comentului tau e gresit totaL..DINAMO E PE 6 iar campionatul e dominat de ARBITRII ..ia scade tu punctele pe care arbitrii vi leau daruit si vezi pe ce loc erati FORMIDABILILOR ?TIND CONT CA SINTETI LAUDATI CA FIIND CEA MAI FIS ECHIPA DIN LIGA 1 ... chipciu astepta sa se intimple ce sa intimplat la corona ..a fost o faza identica spre finalul meciului cu basel ca cea cu corona ..steaua sa deformat in campionat stiind ca daca nu pot ei pot arbitrii ..eeeee in UCL sint pe cont propriu si asta o arata clasamentul 2 pucte chinuite si 9 goluri primite si doar 2 marcate si astea date de jucatorii contestati de toata suflarea stelemista ..lasa tu dinamo,axeazate pe blatista ta echipa c

cristi1097
cristi1097  •  07 Noiembrie 2013, 10:36
Postat de travk pe 07 Noiembrie 2013, 10:23

hai noroc, si voi, am inteles ca de pe 9 ati ajuns pe 7 in liga asta "slaba", dominata de Steaua...si daca acum suntem pe primu loc cand am ajucat pe 4 fronturi, cupa - campioant - UCL + nationala, in retur cand nu mai jucam in Europa si la Nationala, doar in cupa si campionat, cred ca va dam si voua knock-out-ul pe care il meritati in meciul tur, un 7-1 cam asa :)))) hai vezi acolo de echipa ta, ca aveti 4 atacanti care au marcat 1 singur gol in 12 etape din liga 1

nui nimic bateți în campionat tot va revanșați voi , campioiele cele mai tari

travk
travk  •  07 Noiembrie 2013, 10:23
Postat de cristi1097 pe 07 Noiembrie 2013, 10:17

salut hombre 9-2 sunteți în creștere

hai noroc, si voi, am inteles ca de pe 9 ati ajuns pe 7 in liga asta "slaba", dominata de Steaua...si daca acum suntem pe primu loc cand am ajucat pe 4 fronturi, cupa - campioant - UCL + nationala, in retur cand nu mai jucam in Europa si la Nationala, doar in cupa si campionat, cred ca va dam si voua knock-out-ul pe care il meritati in meciul tur, un 7-1 cam asa :)))) hai vezi acolo de echipa ta, ca aveti 4 atacanti care au marcat 1 singur gol in 12 etape din liga 1

ave_biancorossi
ave_biancorossi  •  07 Noiembrie 2013, 10:18

orice dinamovist isi doreste o noua victorie. sa speram ca vom scoate macar un egal, va fi un meci dificil.

cristi1097
cristi1097  •  07 Noiembrie 2013, 10:17
Postat de travk pe 07 Noiembrie 2013, 10:14

hahahah auzi ma...le umple conturile, cu 40.000 de euro, SUMA TOTALA??ba voi sunteti tampiti la gazeta asta sau mimati prostia??? pai daca imparti 40 de mii la 20 de jucatori + Staff nu stiu daca iau fiecare 1000 de euro de caciula hahahahhahahaha doamne auzi le umple conturile cu cate 4000 lei la fiecare =)))) acum pot sa isi ia telefoanele astea noi de la Apple si Samsung =))))))))))

salut hombre 9-2 sunteți în creștere

travk
travk  •  07 Noiembrie 2013, 10:14

hahahah auzi ma...le umple conturile, cu 40.000 de euro, SUMA TOTALA??ba voi sunteti tampiti la gazeta asta sau mimati prostia??? pai daca imparti 40 de mii la 20 de jucatori + Staff nu stiu daca iau fiecare 1000 de euro de caciula hahahahhahahaha doamne auzi le umple conturile cu cate 4000 lei la fiecare =)))) acum pot sa isi ia telefoanele astea noi de la Apple si Samsung =))))))))))

tonypopa
tonypopa  •  07 Noiembrie 2013, 09:28
Postat de fcd18 pe 07 Noiembrie 2013, 09:21

De cand ma stiu, niciodata Dinamo nu a reusit sa incaseze aceste 'bonusuri'. Mai bine nu le-ar mai promite nimic si le-ar da doar daca se intampla sa castige.

Corect!Comentariul tău...

fcd18
fcd18  •  07 Noiembrie 2013, 09:21

De cand ma stiu, niciodata Dinamo nu a reusit sa incaseze aceste 'bonusuri'. Mai bine nu le-ar mai promite nimic si le-ar da doar daca se intampla sa castige.

Comentează