Comentarii (107)
tatarioan
tatarioan  •  15 Decembrie 2014, 12:28

pentru Benaflek :in comparatie cu tine ,care ai jignit un om care NU MAI POATE SA=TI RASPUNDA(si oricum nu ar fi facuto...din decenta!) tu SCARBA ,cand vei crapa, nimanui nu o sa-i pasa ca a mai disparut UN JEG de pe reverul ...lumii!

djeurofighter
djeurofighter  •  15 Decembrie 2014, 12:26
Postat de eugen76.pan pe 15 Decembrie 2014, 12:22

Nae Manea;"Nu știu de ce se spune că în Craiova sunt cei mai mulți țiganiDIN țară"

Pai tu esti banatean, nu inteleg de ce te aprinzi asa. Oricum, nu trebuia adusa in discutie problema respectiva, in mod special nu azi si in niciun caz in felul cum ai facut-o. Mai bine te abtineai.

tatarioan
tatarioan  •  15 Decembrie 2014, 12:25

Dumnezeu sa-l aiba in paza si sa-i ofere ODIHNA VESNICA!Indiferent al carei echipe ai fi suporter nu poti sa nu te gandesti cu RESPECT la unul dintre putinii oameni din fotbalul romanesc care Deborda de bun simt,seriozitate si pe care nu puteai sa il auzi aruncand in jurul sau cu invective,injurii saujigniri!A lasat intotdeauna impresia unui om ECHILIBRAT si care putea fi un EXEMPLU pentru oamenii din FOTBAL si din VIATA!

benaflek
benaflek  •  15 Decembrie 2014, 12:25

a mai murit un taran ;rest in pices

teo94_rapid
teo94_rapid  •  15 Decembrie 2014, 12:23

RIP Nae, galeria noastra se mareste acolo sus din pacate...

eugen76.pan
eugen76.pan  •  15 Decembrie 2014, 12:22

Nae Manea;"Nu știu de ce se spune că în Craiova sunt cei mai mulți țiganiDIN țară"

badeadorian
badeadorian  •  15 Decembrie 2014, 12:20
Postat de djeurofighter pe 15 Decembrie 2014, 12:19

Tu ai fost si portar?

Da

badeadorian
badeadorian  •  15 Decembrie 2014, 12:20
Postat de v_for_vendetta_2011 pe 15 Decembrie 2014, 12:17

nu trebuie sa-l bagi in seama. ala este un redus mintal,un bolnav psihic care nu are alta viata decat sa stea pe toate site-urile sa jigneasca lumea. un oltenas care sta prin Timisoara si se da sarb,fosta trompeta si sclavul puscariasului solomon si al pdl,apoi dupa ce "corabia"acestuia s-a scufundat a devenit trompeta olgutei. trebuie ignorat si atat.

Observ cu tristete ca ai dreptate !

djeurofighter
djeurofighter  •  15 Decembrie 2014, 12:19
Postat de badeadorian pe 15 Decembrie 2014, 12:15

Nu aduci asta in discutie la moartea unui om !!! Eu nu te injur si incerc sa pun capat unui dialog halucinant pe o pagina de comemorare . Esti cu adevarat o persoana cu grave probleme psihice si nu ma pun la mintea ta . Este ca si cum as bate un caine turbat care nu se poate controla din cauza bolii . Valahul este om sanatos in comparatie cu problemele tale . Incearca sa pleci , 'domnule' !!

Tu ai fost si portar?

eugen76.pan
eugen76.pan  •  15 Decembrie 2014, 12:19
Postat de badeadorian pe 15 Decembrie 2014, 12:15

Nu aduci asta in discutie la moartea unui om !!! Eu nu te injur si incerc sa pun capat unui dialog halucinant pe o pagina de comemorare . Esti cu adevarat o persoana cu grave probleme psihice si nu ma pun la mintea ta . Este ca si cum as bate un caine turbat care nu se poate controla din cauza bolii . Valahul este om sanatos in comparatie cu problemele tale . Incearca sa pleci , 'domnule' !!

de ce sa nu aduc in discutie la moartea unui om si faptele sale rele?ca asa zice popa?coaeeEU cercetez inainte sa cred!..

  • 1
  • •••
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • •••
  • 11
Comentează