Comentarii (29)
 •  10 Noiembrie 2008, 13:54

iancu!!! pleaca din banat>.....ACUMAAAA!!!!!

 •  10 Noiembrie 2008, 12:54

bah care ati fost la meci si aveti cap s-a vazut clar ca a fost UN MARE BLAT!!!!pai jucatorii nu au jucat nimic ,nu au alergat nici macar cat aia din D,iancu e preten bun cu borcea si nu mai are bani ,BAH OAMENI BUNI VOI CHIAR NU VEDETI SAU NU ACCEPTATI REALITATEA CA A FOST UN BLAT,UNII SUNT PREA MICI SA INTELEAGA ASTA!!!!!

 •  10 Noiembrie 2008, 12:40

ki, mie nu imi este absolut deloc rusine sa o spun: Timisoara - Dinamo a fost un mare BLAT! In caz ca nu stiati, Iancu are afaceri cu Badea si Borcea si cum sta foarte prost cu banii, prietenii sai l-au ajutat in schimbul a 3 puncte. Cate victorii are Timisoara in campionat impotriva lui Dinamo de cand a venit Iancu? Va spun eu, ZERO. Suporterii timisoreni ar trebui sa il injure de acum pe tziganoiul asta umflat.

 •  10 Noiembrie 2008, 12:21

Pentru ca suntem cei mai INTELIGENTI NE INVIDIAZA toti romanii!! HAIDE P O LI !!!!!!!!

 •  10 Noiembrie 2008, 12:05

IANCULE IAR AI GASIT VREUN ANTRENOR PE PITA PUTINA...??? ASTA E CEL MAI BUN ANTRENOR PE CARE LA AVUT POLI VREODATA... CE FRAIER ESTI... ASA ACUMA CA TREBUIA SEA FI PE LOCUL DOI BAGA-TI ECHIPA IN B SCHIMBAND ANTRENORUL

 •  10 Noiembrie 2008, 11:22

Pai n-ai luat 3 puncte cu Dinamo, Mareane, ca asa te laudai? Sau te-ai razgandit dupa meci? Meciul a fost ciudat, dar imi e rusine de multimea de suporteri ai lui FC Timisoara sa merg mai departe cu ideea.

 •  10 Noiembrie 2008, 11:16

IANCULE daca il dai pe UHRIN afara nu o sa mai vina lumea la stadion Vrei sa distrugi echipa .adui jucatori nu mai fa p.. mare. dale bani la zi daca vrei performanta. nu vinde jucatori tea batut dinamo cu jucatori tai sa iti fie rusine.lasane

 •  10 Noiembrie 2008, 10:36

in afara ca am jucat cum am jucat, dar frate nimic de coregrafie(nu ma refer la pisu ala de artific la pauza) la nici o stire sau pe vreun site, nu stiu poate nu am vazut eu bine!!! dar a fost printre cele mai reusite (zic eu) din istoria CVUCS

 •  10 Noiembrie 2008, 10:27

Ba Iancule da tu parca te retrageai,te-ai sucit acuma...nici nu ma mir.Tu esti sucit si la creier daca zici asta despre Uhrin.O echipa mai si pierde...cine crezi ca iti vine antrenor?Mourinho??

 •  10 Noiembrie 2008, 10:18

Frate Timisoara a facut 30 puncte pe teren. Asta este a prins o zi mai slaba. Este un antrenor bun.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează