Comentarii (29)
 •  10 Noiembrie 2008, 09:53

Bravo Nene IANCULE , cu Dinamo miei si cu restul lei , ca in fiecare an .

 •  10 Noiembrie 2008, 09:36

DANA ESTI P.R.OASTA , NICI UN TITLU NU STII SA SCRII, DE CE D.REQ TE MAI DUCI LA SCOALA AIA??? CHIAR ASA NUMAI COPY PASTE STITI SA FACETI "JURNALISTILOR"?

 •  10 Noiembrie 2008, 09:34

Stimata redactie! Cred ca titulul a fost pus gresit! Verificati-l si reparati greseala! Sunt suporter al lui POLI dar sambata cred ca au facut cel mai slab meci de pana acum. Mai este de lucru dar cred in continuare in antrenorul DUSAN UHRIN jr. Sa castige cel mai bun, ca in CL se vede adevarata valoare a campionatului nostru!

 •  10 Noiembrie 2008, 09:24

Nesimtitule! Dar tu cand pleci Mahhhhh!Blatist ordinar! Nesimtitilor!Toti care ati participat la aceasta mascarada ...jucatorii isi faceau socoteala cat sa joace sa nu para ca e blat! de aceea a iesit o varza totala, niste actori penibili! sa va luati medicamente nenorocitilor de banii pe care i-ati pariat! pt mine voi nu mai existati! cat timp va mai fi iancu la aceasta echipa eu nu voi mai urmari fotbal!

 •  10 Noiembrie 2008, 09:10

E simplu sa bati din palme si sa ceri rezultate... Cu 30 de puncte Uhrin e pe locul doi si numai un imbecil l-ar putea schimba! De asta nu merg lucrurile bine in Bucuresti... In Timisoara ar trebui totusi sa fie altceva, ar trebui un Timisorean sa se implice!

 •  10 Noiembrie 2008, 09:05

ha,ha,ha iancule.nu mai comentezi nimic?mai cititi ziare de sport la timisoara? fulgerul bragadiru-dinamo=0-3

 •  10 Noiembrie 2008, 08:26

Nici un titlu de gazeta nu sunteti in stare sa scrijeliti si va dati mari jurnalisti si intoxicati presa romaneasca. Sper sa va sara gunoiul in ochi si sa corectati unde trebuie. Rad astia mici de voi.

 •  10 Noiembrie 2008, 08:25

In Poli-Dinamo nu s-a jucat nimic, nivelul a fost extrem de slab, ceva a fost aiurea, poli a jucat pt prima data cu un singur varf nesustinut! La 1-0 deja nu mai alerga nimeni, N-AM MAI VAZUT ASA CEVA NICIODATA, nici in divizia D nu se alearga atat de putin. Ori nivelul este unul extrem de scazut ori conducatorii s-au inteles la bani si se balacaresc la deruta

 •  10 Noiembrie 2008, 08:25

lol, vezi ca titlu` e scris prost... desi , la ce fatza are iancu , s-ar putea da singur afara :))

 •  10 Noiembrie 2008, 08:12

asa nene iancule - da-l afara pe iancu bgmas le ni alup

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează