skylines  •  10 Mai 2022, 12:57

Propun să se facă mieciuri cu durată de 80 minute!

cirus11
cirus11  •  10 Mai 2022, 12:47

Pai diferenta dintre o echipa de batranei si una de tineri care pot sa mai alerge si dupa min 60

bogat
bogat  •  10 Mai 2022, 12:45

ce sens are statistica asta?!? Sau mai bine spus: e o analiza profund gresita cat timp meciurile se joaca pana la fluierul final si orice gol conteaza la fel de mult indiferent de minutul in care a fost marcat. De fapt statistica asta ar trebui sa fie privita intr-o nota pozitiva pentru ca arata ce echipe lupta si rezista pana la fluierul final. Spun asta fara a tine cu FCSB insa mi se pare ca deformam perceptia fotbalului prin astfel de abordari gresite.

magic4ever
magic4ever  •  10 Mai 2022, 12:41

Fcsb este echipa de bulan0si...si daca mentionam si "greselile arbitrilor" in favoarea lui FCSB unde conduce detasat,ajungem la concluzia ca FCSB este o echipa de hoti bulan0si care nici macar nu meritau sa fie in play-off...o rusine de echipa care fura ca in codru si are noroc cu carul!

chronic_6_0
chronic_6_0  •  10 Mai 2022, 12:29

o sa ceara dan plangacila ca meciul sa dureze 85 de minute de acum. sau sa ii arbitreze ala din congo

1doru
1doru  •  10 Mai 2022, 12:14

De ce nu mai vorbeste nimeni de numarul de penaltiuri? Sunt chiar curios. In ultimii 3-4 ani, au fost pe rand CFR, Craiova si FCSB la numarul de penaltiuri si s-a vorbit nonstop de asta doar cand era CFR in top, in rest a fost liniste totala. Rusine presei.