FOTBAL  »  Superliga  »  GSPTV.RO

Andrei Cristea: "Balaj mi-a acordat cartonaşul roşu nemeritat"

Articol de GSP - Publicat vineri, 01 octombrie 2010 00:00

Atacantul lui Dinamo, Andrei Cristea, spune că echipa trebuie să fie unită pentru a putea ieşi din criză şi contestă decizia arbitrului Cristi Balaj, care l-a eliminat în minutul 89 pentru un fault asupra lui Râpă.

Vezi faza la care a fost eliminat Cristea! A fost corectă decizia lui Balaj?

Citește și:
Din studioul de Mondial de la Antena 1, direct pe plajă: „Cred că merit, să îmi dea pașaportul!”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Din studioul de Mondial de la Antena 1, direct pe plajă: „Cred că merit, să îmi dea pașaportul!”
David Popovici a scos cel mai bun timp din carieră în proba de 50 metri liber! Argint la Trofeul Settecolli
Altele
David Popovici a scos cel mai bun timp din carieră în proba de 50 metri liber! Argint la Trofeul Settecolli
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
Handbal
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
Propagandiștii apropiați de Vladimir Putin „s-au activat” în urma scandalului de la Cluj-Napoca » Au același plan legat de România
Altele
Propagandiștii apropiați de Vladimir Putin „s-au activat” în urma scandalului de la Cluj-Napoca » Au același plan legat de România
Crește vârsta de pensionare în România, pentru femei. Modificările se vor aplica până în 2035
Profit.ro
Crește vârsta de pensionare în România, pentru femei. Modificările se vor aplica până în 2035
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!

Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!


Comentarii (7)
buzdugan21
buzdugan21  •  06 Octombrie 2010, 21:59

ca la noi la nimeni,unul din cele mai imputite campionate.Nici nu sti ce sa faci,sa plangi sau sa razi.E jalnic ce se intampla in campionatul romanesc,e inpanzit de mafie pana in maduva oaselor,si ne mai miram ca nu avem rezultate internationale.TREBUIE SCAPAT DE INFECTII:fratii becali,cu var cu tot,borcea,copos,iancu,mititelu,vreo 10 arbitri,seful arbitrilor,nasu sandu,mitica dragomir,si asteptam un an doi sa vedem daca ar mai fi nevoie sa curatam ceva! Romani nu va mai lasa-ti prostiti!

cholito18
cholito18  •  04 Octombrie 2010, 19:19

asa este o sa-l regretati ca o sa vina la steaua acolo unde chiar daca nu recunoaste se simte cel mai bine

andutza_andrutza
andutza_andrutza  •  04 Octombrie 2010, 17:39

O sa-l regretati toti pe Andrei dupa ce o sa plece de la Dinamo...nu mai e mult

Vezi toate comentariile (7)
Comentează
Close