andytheblue  •  13 Octombrie 2014, 23:53

Campioni am fost campioni vom fi pana vom muri Steaua BUcuresti !!!!!!!!!!!

andytheblue  •  13 Octombrie 2014, 23:21

andytheblue  •  13 Octombrie 2014, 23:18

dinamovist_romanizat  •  30 Septembrie 2014, 09:19

te trailes bahtalo

bazileon
bazileon  •  30 Septembrie 2014, 08:14

Posesia, cum a descoperit mai toata lumea in ultima vreme, e vax. Pai ce posesie mai mare decat Barca in fata lui Chelsea in ChL: si la ce i-a folosit? Iar barele, da, sunt ocazii mari, dar, deh, nu sunt suturi PE poarta, ci LA poarta. Sigur, Steaua a dominat repriza, dar daca Enache nu era un neghiob (ca si Budescu), nu i-ar fi folosit la nimic. Una peste alta, orice culori vei fi iubind, este evident ca Steaua, pe terenul ei, in fata a enspe mii de suporteri ( al XII-lea jucator), fara sa poata acuza antijoc, autobaza, arbitraj etc, nu a castigat, ba chiar putea sa piarda, cum cred ca ar putea formula chiar marele nea OVI.

saviola2_8
saviola2_8  •  29 Septembrie 2014, 23:41

rezultatul este echitabil, prima reprirza astra a avut ocazii, deci repriza a fost a lor, a doua a noastra, in totalitate, asta e adevarul. oricum nu mai conteaza nicio statistica, scorul a fost 0-0. punct

gabush86
gabush86  •  29 Septembrie 2014, 21:59
Postat de valah_basist pe 29 Septembrie 2014, 21:17

Eu cand am pus dupa meci niste statistici care aratau ca steaua a fost inferioara, m-au injurat derbedeii stelisti si m-au supt pana la ultima picatura.

Pai si ti se pare ca a fost inferioara ? Prostalau psd-ist !

valah_basist
valah_basist  •  29 Septembrie 2014, 21:17

1one
1one  •  29 Septembrie 2014, 21:03

inclusiv suturi ratate gen pasa la portar ale adversarilor.

1one
1one  •  29 Septembrie 2014, 20:58

ai putea fi surprins dar barele nu sunt trecute ca suturi pe poarta la statistica. se pun suturi pe poarta doar golurile sau suturi pe poarta parate de portar.