Comentarii (22)
lobbyone
lobbyone  •  21 Mai 2018, 14:37

Si un articol despre puncte scoase in minutul 90 sau dupa un antijoc ireal ? Meciurile cu cfr egalare in min 90 de doua ori din bulan , victorii cu iasi si craiova in playoff dupa o dominare totala a adversarului ? Greseli de arbitraj cu penaltyuri fantoma in meciul cu astra ? Gol in minutul 90 cu Dinamo dupa ce primul gol a fost din fault in atac ? Dominare totala a lui DInamo in primul meci din tur ? Un articol intreg despre penalty din minutul 90 cu juventus ratat de baiatul ala ??? Domnule ziarist ?

dan_1970
dan_1970  •  21 Mai 2018, 14:15

Voi scrieti mai mult despre fcsb decat despre echipa campioana. Ce fatarnici.

orlick
orlick  •  21 Mai 2018, 18:18

Despre ce lectie de management vorbim, când CFR a castigat la diferenta de (numai) 1 punct? Daca luam de bune analizele gsp, avand in vedere ca CFR a beneficiat cel mai mult de greselile de arbitraj, clujenii sunt campioni pe merit? Va referiri la partea financiara? CFR tocmai a iesit din insolventa, dupa ce a fentat niste datorii. Vorbiti de schimbările din primul 11 al FCSB? Cred ca erau inevitabile, in conditiile in care echipa a jucat vreo 16 meciuri in plus, in Europa. E adevărat ca Steaua pierde puncte din cauza unor decizii gresite ale lui Becali, dar de ani buni e in top, castigand campionate, sau pierzand la fotografie, adversarul fiind mereu altul: Rapid, Craiova, Timisoara, Unirea, ASA, Astra, Dinamo, Viitorul, CFR. Toti profesioniștii astia au pierdut ani la rand in fata Stelei si ar da orice sa nu castige FCSB campionatul.

dan76cj
dan76cj  •  21 Mai 2018, 14:11

toata sapamana trecuta Gigi Sport nu a stiut cum sa ii mai motiveze pe cei de la Viitorul, au fost zeci de articole. Acum e saptamana analizelor FCSB.... sa curga cerneala, in Gruia curge sampania!!!

bisisicaa
bisisicaa  •  21 Mai 2018, 14:54

***

adrianii111
adrianii111  •  21 Mai 2018, 22:32

bine zice proverbul asta:pe cine nu lasi sa moara,nu te lasa sa traiesti! fix asta a patit gigi cu viitorul lui hagi(cu h mic,asemeni caracterului pe care l are).prin blatul ordinar de acum 5 ani(2-5 acasa) in urma caruia ambele echipe meritau excluse din prima liga si trimise la pascut prin liga a 4 a,mister hagi a ramas in divizia a si apoi i a furat 2 titluri lui gigica.unul pentru manjii lui,celalalt ptr cfr in contul datoriei "morale" de anul trecut.desi joaca cel mai frumos fotbal din romania,viitorul o face numai cand vrea.atunci cand e nevoie de mizerii,se dau la o parte cat ai zice hagi! uite cine ne da noua lectii de morala prin conferinte-maraton si i trage de urechi pe altii:blatistul blatistilor! ciudat ca gigi nu i prea suparat pe esecurile astea in serie! o fi stiind el de ce!

florar
florar  •  21 Mai 2018, 18:56
Postat de Robert Ivan pe 21 Mai 2018, 15:42

FCSB nu a condus niciodata pe CFR CLUJ in acest sezon, cu noroc a egalat nesperat in prelungiri mereu. ASA ca CIOCU MIC. FCSB are nevoie de un antrenor certificat si cu palmares bogat in succese, nu de un papusar si o papusa (DICA antrenor cu istporic de liga 3 a ).

Adica Steaua are nevoie de un antrenor de care toata lumea sa se teama? Cine declara ca pleaca din tara daca un arbitru mai gresea si contra lui?