FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMO - OŢELUL 1-2

Borcea: "Suferinţa e mare, sînt prea mulţi bani cheltuiţi, iar dezamăgirile sînt mari"

Articol de GSP - Publicat vineri, 01 octombrie 2010 00:00

Preşedintele executiv al lui Dinamo, Cristian Borcea, a vorbit după eşecul "cîinilor", 1-2 pe teren propriu cu Oţelul Galaţi.

"Am fost aseara la jucatori si le-am promis o prima substantiala. Am facut apel la suporteri sa vina. Ce sa mai  facem? Le-am zis fanilor sa ma injure pe mine, ca eu sunt antrenat", a zis Borcea la emisiunea Premium Liga, pe GSP TV.

"De trei ani am incercat sa scap de Dinamo. Este suferinta prea mare, bani prea multi cheltuiti, iar dezamagirile sunt prea mari", a continuat el.

"La fiecare etapa suntem dezavantajati de arbitru. Nu se pune problema sa plece Ando, dar s-au pierdut puncte importante", a mai afirmat Borcea.

Preşedintele executiv al lui Dinamo, Cristian Borcea, a vorbit după eşecul "cîinilor", 1-2 pe teren propriu cu Oţelul Galaţi.

"Am fost aseara la jucatori si le-am promis o prima substantiala. Am facut apel la suporteri sa vina. Ce sa mai  facem? Le-am zis fanilor sa ma injure pe mine, ca eu sunt antrenat", a zis Borcea la emisiunea Premium Liga, pe GSP TV.

"De trei ani am incercat sa scap de Dinamo. Este suferinta prea mare, bani prea multi cheltuiti, iar dezamagirile sunt prea mari", a continuat el.

"La fiecare etapa suntem dezavantajati de arbitru. Nu se pune problema sa plece Ando, dar s-au pierdut puncte importante", a mai afirmat Borcea.

Citește și:
Din studioul de Mondial de la Antena 1, direct pe plajă: „Cred că merit, să îmi dea pașaportul!”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Din studioul de Mondial de la Antena 1, direct pe plajă: „Cred că merit, să îmi dea pașaportul!”
David Popovici a scos cel mai bun timp din carieră în proba de 50 metri liber! Argint la Trofeul Settecolli
Altele
David Popovici a scos cel mai bun timp din carieră în proba de 50 metri liber! Argint la Trofeul Settecolli
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
Handbal
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
Propagandiștii apropiați de Vladimir Putin „s-au activat” în urma scandalului de la Cluj-Napoca » Au același plan legat de România
Altele
Propagandiștii apropiați de Vladimir Putin „s-au activat” în urma scandalului de la Cluj-Napoca » Au același plan legat de România
Crește vârsta de pensionare în România, pentru femei. Modificările se vor aplica până în 2035
Profit.ro
Crește vârsta de pensionare în România, pentru femei. Modificările se vor aplica până în 2035
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!

Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!


Comentarii (5)
vasileciulin
vasileciulin  •  02 Octombrie 2010, 00:50

Si noi ca suporteri suferim dar trebuie sa mergem inainte asta e viata asta e fotbalul,te iubesc Dinamo!

stef2005
stef2005  •  02 Octombrie 2010, 00:40

ma andone tu acum iti dai seama k este ceva necurat.pai sati soun eu primul lucru necurat a fost infintarea acestui club(de comunisti)al doilea este numele :dinamo" este cine va sant stapani adica rusi al teilaea este (k orice religie) incotro va inclinati (inspre est unde este mama rusia)mai este ceva necurat si cu palmanresul (adica tot ce ati luat voi si steaua ati luat k rusi cu japaca)dar cel putin unul sia dat seama k este ceva negru necurat si spuracat cu numele de dinamo si steau

mariuss72
mariuss72  •  02 Octombrie 2010, 00:24

prostia e prea mare, nesimtirea e prea mare, mirlania e prea mare...neno///rocitilor, ati terminat clubul asta!

Vezi toate comentariile (5)
Comentează
Close