Comentarii (15)
 •  14 Septembrie 2009, 09:37

peste doua etape vine Dinamo ...Tot asa veti juca ??! :)))))) Sa vedem daca mai comentezi ??

•  14 Septembrie 2009, 06:58

mai intai sa poata alerga 90 de minute ca la pauza au terminat benzina, asta e buba multor echipe romanesti!!!

skrap
skrap  •  14 Septembrie 2009, 01:42

Ce echipa construieste Bergodi aici... pfff, acum dubii mari, pe cine sa bage cu sheriff,banel sau szekely? cred ca ii baga pe aman2 si il tine pe tanase rezerva si asa poate sa joace doar 20 de min, o sa intre pe final.

•  14 Septembrie 2009, 01:14

cei care critica steaua aici in comentariile astea ori nu au vazut meciul ori nu stie ce e ala fotbal.hai sa fim seriosi scorul a fost 4-2 asa ca imi pare rau dar eu zic ca o echipa cand marcheaza 4 goluri joaca cevaasa ca gura mica la cei cu criticile.FORTZA STEAUA!!!!

•  14 Septembrie 2009, 00:27

Inainte de a face pe victima, Mediasul trebuie sa aiba aparare.

raszvan
raszvan  •  14 Septembrie 2009, 00:14

e nsaol sa nu joci la STEAUA nu ? asa zic si eu ,oricum nu vei juca nicodata esti un presh cu gura mare ,jet

•  14 Septembrie 2009, 00:08
Postat de pe 13 Septembrie 2009, 23:33

tu stelist?? ia zim si mie faza in care nea avantajat ? penaltyul ala ? zi o gramada de oameni cu experienta in fotbal etc etc ca e penalty si vine un mucos care se crede stelist si supune ca nu e !! desteptarea

Steaua a jucat bine. Exceptie Ninu, datorita caruia apararea a fost surprinsa, si desincronizarea centralilor Ghionea-Rada. In rest Andrei Ionescu si Nicolita, mai buni de la meci la meci, iar talentul lui B.Stancu iese la iveala cand trebuie. Toja e la primul meci dupa lunga absenta, iar Cristi Tanasen-a intrat inca. Szekely inspirat, a doua repriza f. buna.P.Marin parca n-are varsta :) Evolutie a Stelei mult mai buna decat in alte meciuri. Opinia mea (contrara unora de pe aici) Steaua joaca!

•  13 Septembrie 2009, 23:33
Postat de pe 13 Septembrie 2009, 23:08

daca tie ti-a placut jocul stelei atunci inseamna ca te poti lua de mana cu becali......daca nu erau arbitri d partea noastra nu aveam nici o sansa.....sunt stelist da trebuie sa accept realitatea....gaz metan ne-a doinat 80% din meci.... imi pare rau sa o recunosc da cu echipa asta n avem ce cauta in europa..........si pentru bogdinhosan nu am dekt sa ii spun sa se angajeze la steaua antrenor

aureltg
aureltg  •  13 Septembrie 2009, 23:19

nu esti stelist! esti doar agramat! diaconu, de teama sa nu fie considerat arbitrul de asa al stelei, a dat multe decizii contra noastra!

•  13 Septembrie 2009, 23:16

Meci suspect de b.l.a.t, la cum s-a jucat. Iar incepe Steaua cu prostiile. Nu m-as mira sa se fi facut ceva la pauza, probabil ca Mediasul doar a vrut sa ridice pretul. Jenant...