Sa dai Stelei 2 goluri e ca si o victorie- nu-i asa catelusilor?!

Postat de leonv pe 30 Martie 2014, 15:31

Lasa ca sa va vedea marea valoare a lui steaua in CL (adica iar se va face de rusine) si la echipa nationala care a fost batuta de o echipa de pensionari a greciei.

Se va vedea la nationala ? Steaua a luat bataie de la Grecia ? In CL de rusine ? Ce rusine e sa iei bataie de la Chelsea , Bayern , etc ? Rusine e sa fii eliminat an de an din EuroPA si sa comentezi de altii ce face.

leonv
leonv  •  30 Martie 2014, 15:31
Postat de juliusmad pe 30 Martie 2014, 13:12

nu te alinta prea mult cu 1-1 ala. Steaua v-a luat de sus, de acolo si rezultatul de egalitate. daca iei loturile la mana ai sa vezi ca diferenta e aia din cupa, poate chiar mai mare

ipocritul
ipocritul  •  30 Martie 2014, 15:04

Dar golurile date de dinamovisti n-a fost din noroc ? Mai ales a lu' Rotariu ? Ce cadou a fost primul gol sau golul 3 ? Dar cand n-a intrat bara lui Stanciu ? Sau ocaziile lui Keseru , etc ? Ziceti mersi ca s-a terminat repriza ca mai primeati 3 , asa ati avut noroc.

valentine_xxl
valentine_xxl  •  30 Martie 2014, 14:26

Ba baiete, tu esti normal la cap? Am turat motoarele o singura repriza si v-am dat 5. Si tu acum cauti sa gasesti explicatii pentru fiecare gol care vi l-am dat? Pai normal ca golurile se dau pe greseli, ca altfel toate meciurile s-ar termina 0-0. Dinamovist prost a ajuns sa fie oximoron!

juliusmad
juliusmad  •  30 Martie 2014, 13:12

juliusmad
juliusmad  •  30 Martie 2014, 13:10

:)))) ma faci sa rad...in hohote. pai cine v-a pus sa faceti greselile alea, Steaua de ce nu a facut 5 greseli, uiti si de alte vreo 10 ocazii clare de gol??