Comentarii (190)
 •  27 Martie 2008, 12:54

@ADI pentru imbogatirea cunostintelor tale... cele 3 minute nu se arata de la locul incidentului... ci ele trebuie sa treaca cu arbitrii si jucatorii adunati la centrul terenului...

•  27 Martie 2008, 12:49

Si la CheFR cu Farul, cand s-a dat gol din offside, se anuleaza golul ??? Ca a gresit arbitrul.

•  27 Martie 2008, 12:48

rapidistilor, va trage.m la muiiiiiieeee cu 3-0 meritat kkkkkciosilor, tuccciuriilor, ssstrambilor, lllaaabbbbaaariiilor, rapid in b pt incidente, decizie ar fi multumitoare, sa scapam de rapppanosii fotbalului romanesc. suporteri de kkkkt. huuuu

•  27 Martie 2008, 12:47

Bravo ADI...nu adi

•  27 Martie 2008, 12:46

Bravo ADI..

Nu-i asa domnilor jurnalisti de doi bani ca dupa dumneavoastra tot victima e vinovata. E ca in povestea cu violul..... Prea era provocator imbracata... sau...S-a uitat la noi nu stiu cum si de aceea ne-am urcat pe ea....brrrrr Dar asa le place ciorilor,... sa violeze

•  27 Martie 2008, 12:45

Ardealu' - locomotiva tarii! Ha... ha...! de mult nu am mai ras asa. Credeam ca ala care zicea ca CFR s-a lasat batuta de Anorthosis e cel mai mare cretin, dar vad ca se inghesuie multi pe locul asta. Raul, mai intereseaza-te si tu... si cand intreg Ardealul o sa faca jumatate din PIB-ul facut de Bucuresti (57% din PIB-ul total al Romineriei) sa ma anunti. Pana atunci, lasa-ne cu gargara asta de 2 lei cu Ardealu' care face si drege... Cei mai mari mafioti si nenorociti din Buc. de la voi sunt.

•  27 Martie 2008, 12:44

Ce galagie fac Sandu si Dragomir... Se apara unii pe altii...Nu sunt in stare sa gestioneze fotbalul romanesc.... deaconu a gresit clar atunci cand a oprit meciul...

Arbitrul Deaconu este lovit cu putere de o bricheta. Cu toate acestea are taria de a continua. Anunta acest lucru observatorului si partilor implicate si se indreapta catre locul in care a fost lovit pentru a arata cele trei minute. Pana sa arate cele trei minute si sa indeplineasca procedura se arunca spre el alte brichete.Pana la momentul anuntarii celor trei minute, intrucat infractiunea continua, el avea dreptul sa opreasca oricand in mod regulamentar meciul , ceea ce a si facut.

•  27 Martie 2008, 12:43

sunt stelist dar stiu un lucru. punctele se castiga pe teren, rapid avea 1-0, meciul s-a intrerupt in min. 73. asa ca sa se rejoace ultimele 17 minute cu portile inchise. daca steaua poate sa bata pe teren. daca luam 3 puncte la masa verde imi e scarba ca sunt stelist, asta deoarece Deaconu nu a respectat regulamentul, asa ca precedentele Inter-Ac Milan si Roma-Kiev nu se aplica! Vreau rejucare de la 1-0! Becali sa taca si sa se vada pe teren cine e mai bun! Asa e fair-play!