Comentarii (66)
unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  03 Noiembrie 2014, 09:49
Postat de rozu pe 02 Noiembrie 2014, 19:33

se uita ca un 4-1 la pauza pentru Dinamo n'ar fi mirat pe nimeni... parca am revazut meciul cu aalborg! as fi tare curios sa vad ce'ar face maestrul galca cu lotul lui dinamo si stoican cu al stelei. oricum, infrangerile de'abia de'acum incolo vor veni peste capul stelei!

cam 2-4, si ei au mai avut o mare ocazie in afara primului gol, picat din senin si cand nu se mai astepta nimeni. da, in prima repriza, dinamo a dominat categoric. datele statistice sunt covarsitoare, trebuie sa fii maniac sa nu le recunosti nici pe ele. 4-6 la suturi spre poarta, 2-4 la suturi pe poarta, 3-8 la cornere, 2-4 la ocazii de gol, 48_52% posesia, etc. dar, cu un 1-0 miraculos, la pauza, in R2 meciul a fost echilibrat de steaua, cum necum, si apoi a profitat in min 80. maturitatea unei echipe mai versate si-a spus cuvantul, normal. una e sa ai 17, 18 ani, alta e sa ai 28, 30, sau 35 de ani, cat au unii de pe la steaua.

unico_biancorossi  •  03 Noiembrie 2014, 09:43
Postat de reddogsv pe 03 Noiembrie 2014, 09:34

Statistica nu minte dar sa nu uitam la el are cel mai slab lot din toata istoria lui Dinamo si o incertitudine fara precedent la nivel financiar.! Reghecamp ce a reusit la Chiajna? Când a ajuns la Steaua a castigat campionatul avand in lot tot ce-i mai bun in Romania!

destul de adevarat.

reddogsv
reddogsv  •  03 Noiembrie 2014, 09:34

khal_37
khal_37  •  02 Noiembrie 2014, 22:58

pe atunci rapid va juca in liga a 3-a sau se va desfinta, iar tu vei urmari satisfacut infrangerile Stelei.... :)))

khal_37
khal_37  •  02 Noiembrie 2014, 22:56
Postat de ortega pe 02 Noiembrie 2014, 21:15

Cu Rio Ave prima ... Deja am pariat că o fură oyle ...

Ia uita-l si pe prostul site-ului, cu cat iti bati mai des joc de el, cu atata devine mai insistent! :))

Postat de samertx pe 02 Noiembrie 2014, 15:43

E un antrenor slab. Nu știu dacă poreclindu-l Cap de ciment ar fi făcut vreo diferență. E slab, și atât!

Il vreti pe Murinio ?

valah1986campionii.europei
valah1986campionii.europei  •  02 Noiembrie 2014, 16:18

Am întâlnit și cățeluși fericiți când sunt umiliți cu 3-0 in derbi. :)))))))))))) Rog pe tovarășul Anghelache sa omologheze rapid la Asociația Internațională Chinologica noua rasa de caței : INSOLVENȚII UMILINȚĂ ÎN ADN MASOCHISTII.

samertx
samertx  •  02 Noiembrie 2014, 15:43
Postat de unico_biancorossi pe 02 Noiembrie 2014, 15:41

plus minus 10. nu, nu le numar, am o memorie vizuala buna. altceva voiam sa iti subliniez. stiu perfect ce inseamna 20 de ore pe gsp in nici 36 de ore. intervine oboseala, e nevoie de pauza. altfel, riscam sa nu mai rationam prea limpede si mai facem greseli. si eu am patit asa ceva. atat, ciao tie. chiar ies.