Comentarii (19)
srbija
srbija  •  14 Noiembrie 2012, 00:05
Postat de supereduardo10 pe 13 Noiembrie 2012, 23:31

mintea ta de bibilica spune ca italia ar trebui sa joace popice iar cealsea sa nu pupe lc dupa logica ta de papagalll fara minnte si apaludac daca cineva joaca mai bine trebuie neaprat sa si castige! E afla ca in meciul cu Dinamo a fost o hotie incredibila si in minutul 80 trebuia s afie 0-2 scorul pentru orice om normal. Mai punem inca 2 meciuri furate cu japca de arbitrii 4 blaturi ordinare si pastilele miraculoase de tratare a efortului negasite nicaieri doar in retetele lui reghe. Asa a ajuns o echip cu jucatori ca Bourceanu pintili si dodel sa fie su[perechipa cand astia isi dau cu stangul in dreptul de tehnicitate iar aplaudacii sunt in extaz!

Tiganasule ma bucur ca ai recunoscut ca Steaua e mult mai buna ca echipele voastre de liga a 3-a. Esti un poponar si de aceea ai conceptul de a castiga cel care este mult mai slab. Iti zic, si multi o sa-ti zica, Chelsea nu a meritat sa ajunga in finala CL. Italia nu joaca ceea ce joaca Crapidul. Nu fa confunzie, te rog, intre jocul de doi bani al crapidistilor si a italienilor. Italienii intra de 10 - 15 ori in careu Crapidul o data pe meci. Faza cu penalty de mult a fost lamurita de mult ca nu a fost. Pastile zici? Scuze dar uni evolueaza pe cand voi ati ramas cu pungile in gura.Te inteleg totusi, esti frustrat, dar nu eu sunt de vina ca echipa ta de cacao nu stie sa joace fotbal.

stalin22
stalin22  •  13 Noiembrie 2012, 23:54

vorba lunga..va invitam sa ne urmariti anul viitor incepand cu ora 21-45,iar voi a 2-a zi jucati pe la 9 dimineata cu cracalia prin B.

fidec
fidec  •  13 Noiembrie 2012, 23:40

Ne pisam pe voi !!!!!!!!!!! SPRE 24 !! :x:x:x

supereduardo10
supereduardo10  •  13 Noiembrie 2012, 23:34

ce pana mare clasament au batut acasa 3 meciuri si alea vai de mama lor una in minutul 96 alta cu japaca si e mare echip inca un super argument :))) ahii aplaudacii oleeee oleeee pupati cacarezzele lu jiji

supereduardo10  •  13 Noiembrie 2012, 23:31

andystar
andystar  •  13 Noiembrie 2012, 22:52

CE MA BUCUR CA RAMANE BONETTI ,ASTA E TOT CE IMI DORESC ,SA VEZI PE CE LOC TERMINA DINAMO CAMPIONATU :)))

mdone
mdone  •  13 Noiembrie 2012, 22:32
Postat de mdone pe 13 Noiembrie 2012, 22:24

o alta analiza marca gsp. cred ca va plateste gigi sa luati atentia de la adevaratul motiv pentru care castiga steaua, si anume ca alearga cel mai mult datorita sistemului de pregatire fizica foarte modern introdus de echipa lu Reghe, ca sa nu afle si alte echipe :)) serios, e penibil. cum explica asta performanta? asta nu explica nimic. victoriile sunt rezultatele, ele nu explica rezultatele. e ca si cum ati spune ca steaua castiga din cauza ca invinge! sau ati vrea sa scrieti orice despre steaua, oricat de iditot ar fi

*idiot. si mai sunteti si doi autori. rusine voua, Liviu Manolache si Vlad Nedelea, asa zisi analisti, impreuna cu Andrei Craitoiu si spectaculoasa lui explicatie ca Steaua joaca mai bine la 10 si un sfert decat la 10 fara un sfert