dilibau  •  01 Septembrie 2014, 09:28

Multumim Cornel Dinu, respect pt o legenda a clubului rival!

tbonee
tbonee  •  01 Septembrie 2014, 09:26

zise Dinnu alt betiv din curtea dinam9ului, auzi cica in Bulgaria Steaua a pierdut categoric, cand a primit gol in minutul 90 dupa o respingere a lui Szukala la o faza fixa si dupa a pierdut la penalty, asta a insemnat categoric, cand in prima repriza am avut 3 ocazii uriase de a marca, + bara lui Szukala, bai Dinanule abia astept etapa 13 meciul cu voi, sa va aud cum schelalaiti iar ca daca nu primeati 5 goluri de la Steaua practic ati fi castigat voi acel meci....sa te bata Steaua cu 6-3 si sa mai ai tupeul sa ai astfel de comentarii tre sa fii patetic rau...dacaa tu compari perioada Reghe cu a lui Galca, ia vezi si ce jucatori erau atunci Chiriches-Gardos-Piovacarri-Pintilii-Bourceanu etc