fibra  •  30 Aprilie 2024, 12:34

Scriitorilor! In primul rand e Constantin Galca,poate Costel ii spun cei apropiati,apoi este o persoana rezonabila spre deosebire de multimea infinita care se bate pe burta cu oricine.

doritor
doritor  •  30 Aprilie 2024, 10:55

N-a fost deloc euforic, ba chiar si-a dat seama ca dupa ce au inscris jucatorii CSU au intrat iar jocul inutil si pagubos al paselor pe linia de fund plus lant de greseli de pase si personale. Păăi la greseala lui Lobont de a juca fara mijlocasi, cu 6 atacanti CSU putea leger sa atace si sa dea inca 2-3 goluri.

grigs1981
grigs1981  •  30 Aprilie 2024, 09:56

In buna traditie a "antrenorilor" romani,Gâlcă spune ca golurile lor au fost din perfectiune iar ale adversarului...din greseala!Ocaziile lor au fost...multe,iar adversarii...nu au avut ocazii...Una din cauzele lipsei noastre din cupele europene o reprezinta antrenorii...

bunicu
bunicu  •  30 Aprilie 2024, 06:47

Gâlcă e antrenor dar nici acum că jocul de fotbal se joacă pe goluri nu pe ocazii că puteam să câștigăm la 3 goluri diferență la luat valul și pe el o fi mâncat praj.

roman_adrian
roman_adrian  •  30 Aprilie 2024, 02:30

Săracul GÂGĂ, a văzut ca ar fi putut să dea 3 goluri în prima repriză, dar n-a văzut ca și putea să ia 3 goluri în ultimele 20 de minute. Nici n-a văzut ca Markovic nu mai putea să stea în picioare din minutul 60 și ca echipa lui a jucat practic în 10 în ultimele 30 de minute.