Comentarii (11)
 •  22 Martie 2010, 22:31

pentru SHADOW daca se dedea penalti si eliminare la acea faza in minutul 41 nu mai avea cum in minutul 42 sa ajunga acel jucator in careu din acest motiv se poate spune ca acea faza nu a existat dar cred ca este destul de greu de inteles pentru tine

•  21 Martie 2010, 18:40

Este regretabil ce s-a intamplat cu Costea , nu a fost ceva premeditat , dar am observat intr-un comentariu a lui mititelu brutaru ca va invoca divinitatea pentru ca si Branet {fereasca D-zeu}sa pateasca la fel , atunci ce-ar trebui sa pateasca cel care la trimis la spital pe Straut ?? - tineti minte Tovarase cand Branet si Plesca au fost bagati in spital la Vaslui , jucatorul respectiv TREBUIA dat afara din tara , nu ????????????????????

•  21 Martie 2010, 18:07

Pe mine nu ma deranjeaza cind Iasul pierde cu 1-3 cu Vaslui acasa..pe mine ma doare cind pierdem meciurile in min 90 pe gafe jenante. Inca 2 meciuri de astea si B-ul e aproape. Cred ar trebui sa lucrati mai mult la psihicul jucatorilor pentru ca e pacat..echipa nu joaca rau in general. Sunt iesean..dar cred ca e posibil sa fi fost penalty la faza cu Costea.

•  21 Martie 2010, 17:50

un dobitoc a postat aici mai multe comentarii , de o javra, nimic mai mult !Dar o sa l vada cine trebuie !

•  21 Martie 2010, 16:58
Postat de pe 21 Martie 2010, 16:05

normal ca unul care tine cu craiova sa zica asa .Nu a fost penalty , lasati-o balta

nu conteaza cu cine tine, dar faultul a fost clar de 11 m. oricum, craiova are viata grea in etapele urmatoare cu rapidul si timisoara. problema craiovei era pina acum in aparare. de-acum va suferi si in atac...

•  21 Martie 2010, 16:22

Mormantul mortilor ma-tii de talhar! Tu nu mai ai ce cauta in fotbal, si nici arbitrul acela in arbitraj! Un fan Liverpool!

•  21 Martie 2010, 16:21

da,fault in atac:)) trebuia si rosu pt costea ca i-a rupt branet piciorul

•  21 Martie 2010, 16:15

ALO GSP_UL, DIGISPORT de faultul la Constantin NIMIK ??/ In compensare nu a acordat penalty la faultul asupra lui Constantin din finalul primei reprize. Deci mananca pe degeaba R_A_H_A_T Mititelu. Oricum au jucat in 12 si Poli Iasi in 10. BRANET a jucat la ei, E un portar de 2 faze apoi gafele ca sa acopere BLATURILE PE CARE LE FACE. E O C_U_R_V_A PENALA Sincer sorry pentru Fl. Costea

•  21 Martie 2010, 16:14

Ai dreptate domnu' Weiss. Nici vorba de penalty ! Ba, dimpotriva, Florin Costea il faulteaza grosolan pe portar ! Jenant !!!!

•  21 Martie 2010, 16:08

weiss, impusca-te... iti faci un bine...