Comentarii (249)
mariuss72
mariuss72  •  03 August 2015, 10:41

Toata lumea stie ca tudor e arbitru de casa al fcsb, degeaba se scandalizeaza trepadusii lui gheorghe, asta e adevarul.

alenb
alenb  •  03 August 2015, 16:08
Postat de chronic pe 03 August 2015, 15:38

eu nu vreau sa ne arbitreze tudor. totdeauna am emotii cu el. pt ca fluiera din minut in minut si pt ca fura steaua meci de meci.

"tudor fura steaua meci de meci" buna asta )). Aveti macar vreo infrangere cu tudor la centru din cele vreo 50 de meciuri in care v-a arbitrat? chiar daca va fura meci de meci, cum zici tu, va poarta super noroc asa ca de ce sa-l recuzi, e talismanul stelei, ce naiba cu statistica nu te pui

ovialex23
ovialex23  •  03 August 2015, 15:48

Nu se poate, Steaua sa fie ajutata de arbitri ? Imposibil ! Pe ce lume traim? pai Steaua este echipa fair-play-ului iar arbitrul Tudor (Brad Pitt of Romania !) este personificarea arbitrului corect si echidistant si... Doamne ce prostii pot sa debitez !?!?

mitroi2008
mitroi2008  •  03 August 2015, 10:38

Despre cele doua galbene pe care Martinus trebuia sa le primeasca si despre intrarea cu talpa la Tarnovan in careu, din ultimele minute, nu vorbeste nimeni?

zidane92
zidane92  •  03 August 2015, 13:18
Postat de us27mereusuperiori pe 03 August 2015, 10:58

Citeste cartile lui Cornel Dinu - Jucand cu destinul. Zambind din iarba- si o sa vezi cum Mister povesteste despre furturile blaturile organizate de Dinamo si Anghelache! Un exemplu din cartea lui Cornel Dinu , citez: " la meciul Dinamo - Dinamo Minsk din CCE, Anghelache la mituit pe arbitrul englez Hachet . Ulterior Anghelache a fost declarat persoana non grata de catre guvernul britanic si expulzat din Marea Britanie unde lucra ca securist la ambasada Romaniei! CAT TIMP ANGHELACHE CONDUCE DINAMO NU AVETI DREPTUL MORAL SA VORBITI DE FURTURI!

Le-am citit la fel ca si super steaua scrisa de un stelist 100% andrei vochin in care se spune ca steaua a avut parte de un arbitraj favorabil in finala cu barcelona gratie relatiilor lui vardinoiannis pe care l-au pacalit ca in 87 steaua il da pe hagi la panata si i-au tras teapa!

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  03 August 2015, 13:01

Cu Tudor, Steaua mereu joacă în 12 » Şapte meciuri în care centralul i-a ajutat pe roş-albaştri --------- >>)))))))))))))))))) bine ca ati aflat si voi, dupa un deceniu, ce stia tot satul..)

gerulozaurus
gerulozaurus  •  03 August 2015, 11:20
Postat de nordik pe 03 August 2015, 11:17

prima faza pentru fc gazde, in minutul 90+3 ...azta zice totul despre adunatura asta. s-a stiut deja saptamana trecuta, s-a si vorbit aici pe forum ca fc gazde va castiga cu arbitrii. nu a fost nici o surpriza! asa adunatura, asa suporteri! Rusinea Europei!!! drum bun si linistit spre urmatorul titlu, e rezervat deja, bani-s deja virati in conturile arbitrilor!

"Stiu Cat, Stiu Unde , Stiu Cine! Daca nu erau alea 7 minute nu ne mai bateau cu 7-1 altminteri, una grande partita!" :))

gerulozaurus  •  03 August 2015, 11:17
Postat de dinamovist_romanizat pe 03 August 2015, 11:17

La Congresul PSD ati iesit toti gramada.... daca e vorba de un protest fata de furtul FCSB, nu iese nici unul... de ce nu luam atitudine fata de acest furt?

Daca da bani...vin si yo :)

dinamovist_romanizat
dinamovist_romanizat  •  03 August 2015, 11:17

gerulozaurus  •  03 August 2015, 11:10
Postat de mariuss72 pe 03 August 2015, 11:01

Degeaba dezgropam morti si aruncam vina, se stie ca au fost si vor fi interese, se stie ca au fost si inca sint arbitrii murdari, daca ne balacarim si aratam cu degetul unii spre altii, nu facem nimic...eventual facem rating pentru astia care nu ajuta cu nimic fotbalul. Dinamo a fost ajutata de arbitrii, recunosc asta, tu chiar crezi ca Steaua nu a fost?

Eu unul ma gandeam la o alta regula in fotbal. Careul mare sa il faca de 11/12 metri si doar daca esti faultat in acest nou careu sa se acorde 11 metri, pentru ca jucatorii cand intra in careul mare primul lor gand este cum sa-l pacaleasca pe arbitru si sa cerseasca un penalty. Insa daca ajung la 10/11m de poarta, cand ai ditamai poarta in fata ta, multi prefera sa-si incerce norocul cu un sut. Va fi mult mai greu sa mai ajungi cu mingea la picior intr-un careu de 11 metri de unde sa cersesti un penalty, plus ca faulturile din afara noului careu de 11m..ar fi foarte..placute. Imagineaza-ti cum vor fi batute loviturile libere din afara careului de 11 metri...am avea si noi mai mult spectacol..asa, doar gafe si greseli de arbitraj, plonjoane