Comentarii (24)
 •  25 Aprilie 2010, 23:07
Postat de pe 25 Aprilie 2010, 22:50

Baiatu'..te-ai uitat la alt meci...in a 2-a repriza steaua a avut 2 ocazii (penalty si golul al treilea)...Timisoara a avut pe langa goluri, 3 faze fixe periculoase, o faza cand Goga a scapat pe contraatac si sa nu mai zic de posesia superioara stelei..iar tu zici ca au tras de timp? Pai ba cunoscatorule, in deplasare vrei sa aibe 20 de suturi pe poarta, 60% posesie etc? Mai bine spune de faultul de la primul gol cate ceva...ca sa nu deschid eu subiectul..

Asta-i chiar culmea: fault la primul gol!!! La cine, la arbitrul de rezerva? Golanski n-a atins pe nimeni. Si mai intrebi pe celalalt daca a vazut meciul. Mai si spui ca Steaua n-a avut ocazii in repriza a doua, asa ca ma gindesc ca fie te-ai uitat la alt meci fie n-ai nici o treaba cu fotbalul (sau amindoua, cea ce pare mai plauzibil, de altfel). Posesie superioara Stelei? Hahaha! La ce? La droguri poate! Ma bucur insa ca zici Timisoara si nu Poli, te-ai consolat, e bine!

chirurgu nu mai spera la titlu:))

•  25 Aprilie 2010, 23:06

poli a jucat prost, daca juca bine era 6-1 uitativa la golaveraj !!!

forumer
forumer  •  25 Aprilie 2010, 22:57
Postat de pe 25 Aprilie 2010, 22:53

Mai baiatule, fii cuminte, tu nu vezi offside la golul lui Cocis, penalty mai dubios la ceh decit la armean si noroc cit carul la lovitura deviata de zid. Daca la pauza era 4-0 nimeni nu ar fi fost surprins la cite ocazii clare a avut Steaua. Mai ceva, pe "Poli" ati ingropat-o, asa ca obisnuiti-va cu "FC Timisoara". Loosserrrrrr

In sfarsit cineva care a vazut meciul!

•  25 Aprilie 2010, 22:55

11 m clar al Timisoarei, lovituri libere (mai ales cea din ultimul minut) pro-Steaua ! In concluzie, Steaua anii astia a fost jenanta, la lotul de valoare (ca salarii, etc.) pe care-l are !

aly2006g
aly2006g  •  25 Aprilie 2010, 22:55

Fiecare cu mentalitea lui dar:Acesti jucatori sunt platiti cu miliarde.Eu cred ca lumea nu realizeaza raportul dintre ce ofera ei si ce primesc.Afara cu jumatete din echipa+antrenor=viitor la Poli.

•  25 Aprilie 2010, 22:53
Postat de timisorean89 pe 25 Aprilie 2010, 22:49

Dar lovitura libera care a scos-o Karamianu ca in Italia, adica prin zburat prin aer ce a fost? Deasemenea acel 11 metri al vostru. Taci copile daca nu ai habar de fotbal ;) Rusine Karamienilor care au distrus acest meci si care au jucat la Poli. Steaua a jucat mai bine in prima repriza, in a 2-a nu ati jucat NIMIC, v-am dominat total!

forumer
forumer  •  25 Aprilie 2010, 22:53

Penalty-ul Timisoarei a fost jenant, nici in Liga a 4-a nu se da asa ceva, iar lovitura libera din care Contra a facut 2-3 a fost inventata de Coltescu, care a dat cel putin 10 lovituri libere din preajma careului pt Timisoara. Timisoara nu a jucat absolut nimic nici in repriza a 2-a, a avut o dominatie sterila, per total au avut 4 ocazii din care au dat 3 goluri. Vai mama voastra!

•  25 Aprilie 2010, 22:52

incredibil,timisoara din nou furata din ordinul lui boc. este mana cfr-ului. singura solutie,d-le iancu este T.A.S-ul!

•  25 Aprilie 2010, 22:50
Postat de forumer pe 25 Aprilie 2010, 22:40

Steaua a avut in jur de 10 ocazii clare de gol, Timisoara a avut 4 din care a dat 3! Ca sa nu mai zic de Coltescu, care a fost jenant, le-a dat 25 de lovituri libere din marginea careului stelist, iar penalty-ul lor a fost, de asemenea, jenant! Timisoara a fost penibila cu tragerile de timp, aproape tot meciul au facut asta! Nu meritau nici sa piarda la 1 gol, Steaua trebuia sa bata azi la 3-4 goluri la cum a jucat!