FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMO

Exclusiv » Valentin Lazăr se antrenează cu Dinamo! Vine şi Şerban

Valentin Lazăr
Valentin Lazăr

Articol de - Publicat sambata, 06 iulie 2013 00:00 / Actualizat sambata, 06 iulie 2013 21:29

Dinamo e aproape de un nou transfer. Valentin Lazăr, 23 de ani, s-a prezentat azi în cantonamentul lui Dinamo.


Mijlocaşul lateral a ajuns în această după-amiază în cantonamentul roş-albilor din Anglia şi va începe antrenamentele sub comanda lui Gigi Mulţescu.

"Sînt foarte fericit că am ajuns la Dinamo. De 8 luni aştept momentul ăsta şi sînt nerăbdător să mă antrenez şi eu cu o echipă. Sper să fie bine!", a declarat Lazăr pentru gsp.ro.

Ionuţ Şerban, 17 ani, fundaş dreapta de la Sportul, va ajunge şi el mîine în cantonamentul echipei.

Citește și:
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
Altele
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
A reziliat astăzi și sunt șanse să semneze cu CFR Cluj » Are 9 meciuri europene în acest sezon
Superliga
A reziliat astăzi și sunt șanse să semneze cu CFR Cluj » Are 9 meciuri europene în acest sezon
Gigi Becali, anunț-bombă despre transferuri la FCSB: „Negociem cu un român din afară”
Superliga
Gigi Becali, anunț-bombă despre transferuri la FCSB: „Negociem cu un român din afară”
A fugit din cantonamentul din Turcia și ajunge în Superliga României
Superliga
A fugit din cantonamentul din Turcia și ajunge în Superliga României
FOTO Bucureștiul va fi
Profit.ro
FOTO Bucureștiul va fi "tăiat" de o barieră verde. Proiectul care va schimba fața capitalei
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

„Orașul are și alte nevoi...” » Primarul din Botoșani a reacționat după dezvăluirile de pe GSP: „Mi-au cerut un milion de lei”

Sabalenka are echipament nou pentru Australian Open » Fosta ei rivală a făcut topul costumelor din tenisul feminin: Sorana Cîrstea e pe podium!


Comentarii (69)
bibanu_red_dog
bibanu_red_dog  •  07 Iulie 2013, 13:26

bine ai venit bai baiatu-le..multa lume isi pune speranta in tine ca vei fi noua vedeta baftaaaaaaaaa

newentry
newentry  •  06 Iulie 2013, 23:10
Postat de mariuss72 pe 06 Iulie 2013, 22:26

Maria e super, ea si Oprisan...e coltoasa si are fler de jurnalist...parerea mea :)

Are , dar n-are. Atacă subiecte fumate sau trase pe nas de alții, dar agresiv , citeț și pe gusturile noastre, subiectele. Așteaptă mareea ca să scoată barca-n larg, nu umflă pânzele benevol . :)) , părerea mea.

calea_victoriei
calea_victoriei  •  06 Iulie 2013, 22:57
Postat de belagio pe 06 Iulie 2013, 21:58

Maria Andries?..Cred ca este cel mai bun editorialist al ziarului, si si cea mai obiectiva ...

Cel mai bun editorialist al ziarului de la inceputul lui pina in present si in viitorul DE SENTINS este OVIDIU IOANITOAIA . Chiar daca si el mai greseste citeodata .In fond ziaristul este si el OM asa cum ara trebui sa fim si noi .

Vezi toate comentariile (69)
Comentează