Comentarii (24)
 •  11 Aprilie 2010, 00:58

sa fi egalat in min. 95 de o echipa in 10 si sa dai vina pe arbitru..., rusinos :)))

•  11 Aprilie 2010, 00:39

Parerea mea este ca arbitrul nu a influentat rezultatul deaorece desi a aratat doar 3 minute de prelungire trebuiau 4, a mai fost in minutele de prelungire un jucator accidentat de la Vaslui. Vasluiul are cea mai buna echipa din campionat zic eu dar nu se stiu aduna. Au jucat de 10 ori mai bine ca urziceni dar spiritul de echipa a castigat in acest meci.

sibelius
sibelius  •  10 Aprilie 2010, 23:47
Postat de pe 10 Aprilie 2010, 23:07

voi numai asa castigati puncte mah!!! pe spatele arbitrilor!! ca a jucat vasluiul de 100 ori mai bine ca urziceni si normal ca lasa 100 minute prelungire pana egaleaza!!!!!!!! NUMAI LA NOI IN ROMANIA SE FACE ASA!!!!

Da ma, de aia i-au lasat in 10 o repriza ca sa dea 1-2 de prelungiri la sfarsit sa poata egala:)) Esti penibil.

•  10 Aprilie 2010, 23:07

•  10 Aprilie 2010, 23:05

trebuia prelungit meciul 10 min la cat au tras de timp cei de la vaslui. pacat ca in loc sa joace fotbal, echipele noastre trag de timp in cel mai mizerabil mod. asa le trebuie celor de la vaslui, sa le fie invatatura de minte

•  10 Aprilie 2010, 23:02

nu se poate asa ceva milogii astia de la Urziceni au mancat rahat cu tona al doilea meci greu in care egaleaza in minutul 95

thegirl
thegirl  •  10 Aprilie 2010, 23:00

bravo unirea...si cu dinamo in ultimul minut ati egalat....:( ce noroc au unii, altii...:( asta e! felicitari...desi meciul nu a fost prelungit cu 6minute....

sundancekid
sundancekid  •  10 Aprilie 2010, 22:07
Postat de pe 10 Aprilie 2010, 22:00

ba amatorilor,ati facut schimb de tura? voi nu vedeti ca ati pus deja 3 puncte in contul vasluienilor?ce faceti?mai puneti 3? duceti-va la somn.noapte buna.

Pai urzica a ramas in 10 asa ca sunt sanse mari sa invinga vasluiul..

sundancekid
sundancekid  •  10 Aprilie 2010, 22:03

Bravo VASLUI..Daca nu il ia echipa mea sper ca voi sa luati campionatul sa nu se mai supere nimeni...

•  10 Aprilie 2010, 22:01

penibili. mai devreme intra reporterul de saervciu se uita in clasamentul de pe prima pagina si spune ca daca invinge azi vaslui trece pe primul loc, doar ca vaslui avea deja trei puncte adaugate pt posibila victorie de azi tot mai penibili