LIGA 1    •   

SPANIA

Fostul stelist Tiago Gomes a semnat un contract pe 3 ani cu CF Hercules

 
17 Iulie 2009
 

Tiago Gomes

Mijlocaşul Tiago Gomes, care în sezonul trecut a evoluat sub formă de împrumut Steaua Bucureşti, a semnat un contract valabil 3 sezoane cu echipa din liga a doua spaniolă, CF Hercules, informează site-ul gruprii iberice.

Mijlocaşul a jucat în sezonul trecut pentru Steaua în 24 de meciuri în Liga I, fără a reuşi să marcheze vreun gol.

Suma pe care clubul spaniol a plătit-o grupării Estrela Amadora pentru serviciile portughezului Tiago Gomes este de 400.000 de euro.

Sursa: NewsIn

 
Comentarii (19)
aureltg  (1496 comentarii)
Postat de sibelius pe 17 Iulie 2009, 13:57
Da ma, asa e...joci in Liga Campionilor si singura echipa din afara Romaniei care se uita la tine e una din Segunda...nici macar echipele din Portugalia nu l-au vrut.
pai nu l-au vrut in liga a doua portugheza pentru ca e slab!
17 Iulie 2009, 18:48   •   Comenteaza
caracuda  ( comentarii)
destept tiago asta. din UCL in liga 2. asa de bun se credea ca nu l-a vrut nicio echipa de prima divizie.
17 Iulie 2009, 14:43   •   Comenteaza
sibelius  (10109 comentarii)
Postat de andrey pe 17 Iulie 2009, 12:49
O alegere mai buna decat steaua.
Segunda este peste liga 1, atat la sume investite cat si la profesionalism. Frustratilor !
Da ma, asa e...joci in Liga Campionilor si singura echipa din afara Romaniei care se uita la tine e una din Segunda...nici macar echipele din Portugalia nu l-au vrut.
17 Iulie 2009, 13:57   •   Comenteaza
sebas  ( comentarii)
Mult mai multa lume buna din Europa se uita la Segunda División decat la Liga 1, asa ca nu mai ziceti ca e o alegere asa de proasta. Acolo are conditii bune de pregatire, si mai ales liniste, ceea ce cu ciobanul suprem nu ar fi avut niciodata. Lumea o sa auda dspre cum joaca fotbal, nu despre cum il terfeleste patronul cu mai putine clase decat trenul... Multa bafta Tiago!
17 Iulie 2009, 13:30   •   Comenteaza
steaua1986forever  (8389 comentarii)
Pai nu l-ati transferat voi la dinamo? A plecat deja de la ei?
17 Iulie 2009, 12:52   •   Comenteaza
Comentează
Număr de caractere rămase: 700
 
banner-dream-300x250.jpg
Un serviciu oferit de
confectii metalice
atelier, executam confectii metalice, grilaje pentru usi si ferestre, porti auto si pietonale, balcoane, balustrade, copertine, tamplarie metalica, reparatii si vopsitorii etc.0723154131.
Bucuresti/Bucuresti - pret 50,00 RON
vand nisip, balast, pietris 0763.19.58.58
• -Nisip (0-4m) • - Margaritar (4-8mm) • - Pietris (8-16mm • - Piatra mare (16-31mm) • - Refuz de ciur (25-63mm) • - Balast (0-40 mm) • - Pamant vegetal
Bucuresti/Bucuresti - pret 2,00 RON
SCOALA DE TENIS
cursuri copii: 8 sedinte-220ron/ 12 sedinte-270ron/ora individuala-50ron(inclusiv teren). Inchiriere teren: L-D 8.00-20.00-25ron/h, 20.00-24.00-35ron/h. VA ASTEPTAM CU MARE DRAG! WWW.SMASHTENIS.RO
Bucuresti/Bucuresti - pret 220,00 RON
vanzare apartament
vand apartament situat in Cluj-Napoca, str.Alverna, nr.62, ap.20 compus din: ETAJUL IV: 3 camere, 1 bucatarie, 1 baie,, debara, sas, hol, vestibul, 2 balcoane la MANSARDA:2 camere, baie, sas, hol, ...
Cluj/Cluj-napoca - pret 134.000,00 EUR
Vand Iapa frizian +caruta+ham
Gestanta in 5 luni cu armasar frizian, 9 ani, merge la calarie, caruta, trasura, etc. pedigree se poate vedea pe you tube Iapa frizian pretul total este 6000 de euro
Calarasi/Calarasi - pret 6.000,00 EUR
Taguri: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
 
Autori: A B C D E F G I J L M O R S T V