stefan..  •  14 Noiembrie 2017, 08:16

“Universitatea Craiova a decis să retragă acreditările Gazetei Sporturilor. Clubul nostru consideră că articolele apărute de-a lungul timpului în publicația Gazeta Sporturilor sunt tendențioase, având drept scop discreditarea și defăimarea Universității Craiova(…) …aceasta a continuat să nu informeze obiectiv suporterii Științei, să jignească și să ne denigreze, drept urmare parteneriatul media cu acest organ de presă nu își atinge obiectivul. În consecință am luat decizia de a retrage acreditările de presă acordate jurnaliștilor Gazetei până în momentul în care vom constata o minimă decență profesională.” Comunicat oficial al conducerii Stiintei..

fan_stiinta
fan_stiinta  •  14 Noiembrie 2017, 08:11

ce idioti... :)))) Pai 7000 de locuri libere s-ar fi vazut si din avion. Practic un sfert din stadion trebuia sa fie gol. In schimb, eu din poze vad ca tribunele sunt arhipline, unii oameni stau chiar si pe caile de access. Dar trebuie intelesi gesepeii pentru ca sunt rosi de invidie ca nu au acreditari pe acest stadion :)))) Cum e "bajeti" sa faceti articole doar de pe facebookul lui mititelu? :))

lukasoil17
lukasoil17  •  14 Noiembrie 2017, 07:44
Postat de tonyys pe 14 Noiembrie 2017, 07:03

pai ela fel ca la demonstratii - niciodata in.piata victoriei si pe capetele bulevardelor adiacente nu incap 300 mii de demonstranti....nici macar daca ar sta inghesuiti ca la concertele metallica, acdc...din anii 90. In realitate n-au fost niciodata mai mult de 70-80 de mii la demonstratiile din februarie.

Psd in adn?

112542922815813
Valy Ciocea  •  14 Noiembrie 2017, 07:33
Postat de catalynn2 pe 14 Noiembrie 2017, 07:02

Nu am vazut meciul, dar din imaginile prezentate pot spune atat: daca la fcsb cu Poli au fost 3500 spectatori si la fcsb cu Mediaș 5000 atunci la meciul asta au fost 100 de mii lejer :-))))

***

observator_federal
observator_federal  •  14 Noiembrie 2017, 07:14

Pe monitor se vede ora la care a fost "surprins" instantaneul, 20.10. Meciul incepuse de 10 minute adică... Dacă s-au închis ușile de acces, ca la operă, înseamnă că aceasta este cifra finală a spectatorilor! Obișnuința la meciurile de fotbal (inclusiv la cele cu asustențã enormă ale FCSB pe Arena lui Becali...) este ca numărătoarea plătitorilor de bilete să se facă în repriza a doua. Adevărul este că la acest meci NU s-au mai găsit bilete!

Costel Tudor  •  14 Noiembrie 2017, 06:22

Sunteti irecuperabili ! Dar nu uitati , fcsb NU castiga campionatul !

vlad_123
vlad_123  •  14 Noiembrie 2017, 03:04
Postat de gabryel28 pe 14 Noiembrie 2017, 00:57

Oare nu v ati obinuit cu minciunile partidului mizerabil psd, care sustine aceasta clona ***?

Ia zi gabita, inainte *** pe aici, te-ai uitat cumva pe imagini sa iti faci si tu o parere despre cate locuri libere au fost pe stadion? Sau nu esti in stare sa iti formezi o parere proprie?