FOTBAL  »  Superliga  »  VASLUI - DINAMO 3-1

FOTO Moţi a ajuns în ambulanţă, după meciul cu FC Vaslui

Cosmin Moti a ajuns in ambulanta dupa meciul cu Vaslui +2   FOTO
Cosmin Moti a ajuns in ambulanta dupa meciul cu Vaslui

Articol de GSP - Publicat duminica, 11 septembrie 2011 00:00 / Actualizat duminica, 11 septembrie 2011 23:55

Fotbalistul echipei Dinamo, Cosmin Moţi, a primit îngrijiri medicale în ambulanţă, imediat după terminarea meciului cu FC Vaslui, pierdut cu scorul de 1-3, spre finalul căruia fundaşul dinamovist a primit o minge în faţă. Moţi a evoluat până în minutul 75, când a fost schimbat cu Bakaj.

Echipa FC Vaslui a învins, duminică, pe teren propriu, cu scorul de 3-1 (2-1), formaţia Dinamo Bucureşti, în derbiul etapei a VI-a a Ligii I, rezultat în urma căruia "alb-roşii" au înregistrat prima înfrângere din acest sezon.

Golurile învingătorilor au fost marcate de Temwanjera '42, Wesley '44 şi Sânmărtean '74. Pentru Dinamo a înscris Dorel Stoica, în minutul 41.

sursa: mediafax

Comeback neașteptat! Cristi Balaj semnează și va fi noul președinte al clubului din Superliga