LIGA 1    •   

RAPID - FCM TG. MUREŞ 1-1

FOTO Rapid - FCM Tg. Mureş 1-1 » Ljubojevici, killerul de la miezul nopţii

 
06 Mai 2012 23:34
 

Foto: Alex Nicodim

Meci dramatic în Giuleşti! Rapid a trebuit să sufere şi să aştepte 82 de minute pînă să marcheze cu FCM Tg. Mureş, prin Pancu, la revenirea acestuia printre titulari. Cînd giuleştenii tocmai se pregăteau să celebreze o victorie capitală în lupta la titlu, o minge aruncată la ce-o fi în faţă în ultimul minut de prelungiri a fost urmărită de nou-intratul Ljubojevici. Croatul a scăpat din marcajul adormitului Marcos Antonio şi l-a executat cu capul pe Coman, stabilind scorul final, 1-1.

CLICK AICI PENTRU COMENTARIUL LIVETEXT

Echipe de start:
Rapid: D. Coman - Rui Duarte, Oros Burcă, Bozovici - Herea, Alexa, Teixeira - Deac, Pancu, Surdu
Rezerve: Vîtcă, Ezequias, Marcos Antonio, Al. Ioniţă, Sburlea, M. Roman, Ad. Grigore

FCM Tg. Mureş: Balauru - D. Matei, Gugu, Cordoş, Sepsi, Szilagyi - Astafei, Kiriţă, Fl. Dan, Bumba - Apostu
Rezerve: Albuţ, Pădureţu, Ljubojevici, Bujor, Sg. Buş, Ghionea, Vasilache

Arbitru: R. Dumitru. Asistenţi: A Oniţa, S. Stoianov
 
Comentarii (903)
wollt..  (4682 comentarii)
Postat de terminatorul2 pe 07 Mai 2012, 03:16
Poti sa stai si in padure ca si acolo este verde : ))))))))
:))))))))))
de ce esti rau ? :))) doar am spus (ieri) ca castigati cu 3-0
07 Mai 2012, 03:19   •   Comenteaza
terminatorul2  (39441 comentarii)
Postat de wollt.. pe 07 Mai 2012, 02:32
maine ma asez in tribuna verzilor :)) sa vezi ce se supara Terminatoru :)))))))
Poti sa stai si in padure ca si acolo este verde : ))))))))
07 Mai 2012, 03:16   •   Comenteaza
steaua.libera  (15522 comentarii)
anul trecut ziceau ca marcos antonio e cel mai bun fundas central din tara :))))
geraldo si gardos erau glume proaste pe langa antoniu :))))))
07 Mai 2012, 03:13   •   Comenteaza
steaua.libera  (15522 comentarii)
Postat de wollt.. pe 07 Mai 2012, 02:40
nu stiu ce ... dar sigur nimic de rau :)
faci pe a2? atunci sigur n-o sa treaca neobservat:))
iti dau eu o idee? daca strada ta poarta un nume de om, imprima-i chipul respectivului :)) iar dedesubt scrii ZONA ...
07 Mai 2012, 02:42   •   Comenteaza
wollt..  (4682 comentarii)
Postat de steaua.libera pe 07 Mai 2012, 02:39
surpriza?:)))))
nu stiu ce ... dar sigur nimic de rau :)
07 Mai 2012, 02:40   •   Comenteaza