unico_biancorossi  •  26 Octombrie 2014, 20:12
Postat de andrei.33 pe 26 Octombrie 2014, 20:09

Noroc cu tine ca esti zmeu si fluieri din tribuna sa il influentezi decisiv pe Stoican, altfel nu stiu ce s-ar alege de echipa sincer.

unico_biancorossi  •  26 Octombrie 2014, 20:11
Postat de tazdevil pe 26 Octombrie 2014, 20:08

Pe voi va reprezinta Anghelache sau Negoita??????Daca da,atunci ai dreptate.....

andrei.33
andrei.33  •  26 Octombrie 2014, 20:09
Postat de unico_biancorossi pe 26 Octombrie 2014, 20:07

da. este nebun pur si simplu. la pauza fierbea toata tribuna 1, mai precis cei care eram acolo. eu am fluierat cand intrau la cabine si i-am strigat ca e nebun. am fluierat si primele minute din R 2, si eu si altii din jur. la 2-1 s-a prins boul si a schimbat imediat, cazatura aia de antrenor, a bagat in sfarsit jucatori adevarati in teren. vad acum ca este si nesimtit ! este un articol in care se leaga de micile postrofari ale noastre ! sa ii fie rusine ! chiar vrea sa ii facem noi echipa meci de meci ? boul dracului ce este... un idiot sadea. dupa schimbari, echipa a accelerat incredibil fata de prima repriza, efectiv vreo 25 de minute gorjenii au fost groggy.

unico_biancorossi  •  26 Octombrie 2014, 20:09
Postat de tazdevil pe 26 Octombrie 2014, 20:02

Ok,thx de pont,o sa incerc.....mi-ai mai dat tu unul bun,ala cu "connect-disconnect"....:D

.) da... te-am facut om, te-am rupt de lumea reala cu "poantele" mele..) sunt putin inghetat, imi pun un JD.

tazdevil
tazdevil  •  26 Octombrie 2014, 20:08
Postat de fangigi pe 26 Octombrie 2014, 20:07

Jalnici sunteti cu totii, in frunte cu puscariasul care va reprezinta!

santa_claus
santa_claus  •  26 Octombrie 2014, 20:08

Observ că a dispărut Valah. Să-i fi plesnit, până la urmă, vena de la cap?

xorbitx
xorbitx  •  26 Octombrie 2014, 20:07

vad ca comenteaza stelisti de arbitraj adica rade ciob de oala sparta?voi cate puncte ati castigat cu arbitrii vostri ma si inca mai castigati ahahahaha dar ziceti de alti

unico_biancorossi  •  26 Octombrie 2014, 20:07
Postat de aly_dinamo pe 26 Octombrie 2014, 20:02

Uite...asta ma enerveaza la Stoican. Pai mereu incepe cu petardele astea. Altceva e cu Bilinski si Gavrila in teren. Plus Lazar si Alexe. Cu astia poti sa mai speri la ceva... Rotariu e inconstant...dar face si lucruri bune cand e in forma.