haideusicfr  •  11 August 2017, 08:03

Adevarul este ca Dinamo ,coordonata de Nascimento a fost mai buna. La " noi" in frunte a fost Omrani.... a iesit Paun si a intrat ...Omrani. Poate ar fi mai bun la Steaua.

haideusicfr
haideusicfr  •  11 August 2017, 07:52

Nimca in schimb despre eliminarea celor mai buni jucatori ai CFR-ului ,Camora si Culio. Dinamovistii au avut apropae un meci intreg sa recupereze meciul. Filip ,ratalaul si durul capitan de echipa a ramas bine merci in teren.Dintre cei ce contesta lovitura de 11 metri este vreunul sigura ca n-a fost?

zecs93
zecs93  •  11 August 2017, 04:03

Gamane sa-ti i-au fata aia de iepure in ***, *** ***, ti-a platit bine salariu CFR-istii, asa hotie de meci cu un penalty inventat ca asta n-am mai vazut demult, e clar, anu asta titlu trebuie sa ajunga in gruia, ca ajunge la fcsb blatisti sau in gruia la the cefure blatisti e tot una, anu asta e anu *** visinii !!! Dinamo merita sa castige acest meci cu 5-1 la ce ocazii a avut in repriza 2, CFR nustiu daca a avut o ocazie in R2, pacat, un rezultat mincinos de tot, am pierdut 3 p aiurea !!!

rakitic
rakitic  •  11 August 2017, 00:38
Postat de neputintafalit pe 11 August 2017, 00:29

***

Ati avut o singura ocazie tot meciul si ati jucat cu 2 oameni in plus. Nu aveti ce cauta nici in Liga 1

neputintafalit
neputintafalit  •  11 August 2017, 00:29

***

1745flo
1745flo  •  11 August 2017, 00:19

Găman e un arbitru slab si atât! Special a fost delegat la acest meci, el face dauna ambelor echipe intr-un singur joc! Partea buna e ca l-a îngălbenit si pe Filip si asa avem o șansa buna la Iași!

fangigi
fangigi  •  11 August 2017, 00:10
Postat de unico_biancorossi pe 11 August 2017, 00:00

daca tu spui ca ar fi fost hent, repet si eu am impresia ca a fost, nu am urmarit pauza meciului, declaratiile dupa meci, nu am revazut fazele, atunci ce vina are gaman cu acest meci ? a fost 1-0, gol corect, spui tu, nu ? deci cfr nu e prejudiciata. nici Dinamo nu e, daca a fost gol corect. in plus, a beneficiat cateva minute de dubla eliminare, suficient pentru ca real madrid sa intoarca scorul. aa, n-a jucat cfr cu real ? pe bune, aia erau in alab, asa am avut impresia.)))

Adevarul e undeva la mijloc: Gaman a arbitrat smechereste, iar Nedelcearu a facut greseala care i-a usurat misiunea! Probabil ca 8 din zece arbitri nici nu fluierau penalty acolo!

conasu_boeru
conasu_boeru  •  11 August 2017, 00:09
Postat de unico_biancorossi pe 11 August 2017, 00:06

coane, te salut si iti spun numai bine. si tie si tuturor userilor prezenti pe pagina. sa fiti sanatosi verilor, a fost fotbal bunicel, ca pentru romania. poate Dinamo ia 3 puncte la iasi. dar va trebui sa joace fotbl decis, nu mimat. numai bine, tuturor.

Numai bine ! Salutare !

conasu_boeru  •  11 August 2017, 00:08

De ce la acest meci nu a fost delegat unul din primii trei arbitri FIFA cum era normal și a fost trimis ăsta ?!